دانلود سریال کره ای Jang Yeong Shil | سریال کره ای جانگ یونگ شیل

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Jang Yeong Shil | سریال کره ای جانگ یونگ شیل

دانلود سریال کره ای Jang Yeong Shil | سریال کره ای جانگ یونگ شیل

8.2
دانلود سریال کره ای Jang Yeong Shil | سریال کره ای جانگ یونگ شیل

فصل 01 (قسمت 24)

دانلود فصل اول سریال جانگ یونگ شیل با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 24 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 24  اضافه شد

نام سریال : Jang Yeong-Sil

نام فارسی سریال : جانگ یونگ شیل

ژانر (موضوع) : ، ، 

امتیاز : 8.2 از 58 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Yeong-Jo Kim

بازیگران : Il-guk Song, Sang-kyung Kim, Yeong-cheol Kim, Seon-yeong Park,

دانلود سریال کره ای جانگ یونگ شیل در ادامه خواهیم دید که او برای رسیدن به اهدافی که دارد شب و روز به تحصیل علم می پردازد و اراده خود را بر این می گذارد که به هر شیوه ی ممکن به هدف خود برسد. او شب و روز درس می خواند و به کاری جز درس خواندن و تحصیل هیچ اهمیتی نمی دهد و همین موضوع باعث می شود که او با دیگران تفاوت داشته باشد. در دوران نوجوانی او باز هم به تلاش های خود ادامه می دهد و می خواهد به هر گونه ای که می شود به دانشمندی بزرگ تبدیل شود، در ادامه با دانلود سریال کره ای Jang Yeong Shil خواهیم دید که این تلاش ها ادامه دارند تا این که روزی اتفاقی رخ می دهد که ممکن است زندگی او را دگرگون کند. او حالا جوانی شایسته است که با توانایی هایی که دارد می تواند به مقامات بالایی برسد و خود را در میان بزرگان مطرح کند.

دانلود سریال کره ای جانگ یونگ شیل

=سریال کره ای جانگ یونگ شیل در همین حین است که پادشاه سجونگ درباره ی توانایی های جانگ یونگ شیل شایعاتی می شنود و تصمیم می گیرد اورا به قصد بیاورد تا ببیند آیا این شایعات واقعیت دارند یا فقط حرف های بیهوده ایست که بین مردم رد و بدل شده اند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Jang Yeong Shil خواهیم دید که پادشاه سجونگ به او فرصتی ارائه می کند تا بتواند توانایی های خود را به اثبات برساند و چنین است که او موفق می شود زی تلاش های شبانه روزی که دارد، ابزارهای مهمی از جمله ابزار نجومی که در ستاره شناسی کاربرد دارد، یک چاپگر آهن برای آهنگری و یک ساعت آبی را کشف کند. پادشاه سجونگ با دیدن این دستاورد ها با او ایمان می آورد و او را یکی از نزدیکان خود می کند و به او مقام بالایی می دهد و …

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Lee Myung Hee
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال جانگ یونگ شیل

درباره ی شخصی به نام جانگ یونگ شیل است. او فردی بود که در طبقات پایین اجتماع متولد شد و زندگی خوبی نداشت. او در دوران کودکی با فشارهای مختلفی روبرو بود و سعی بر این داشت که به هر شیوه ای که ممکن است از آنها بگذرد تا بتواند به چیزهایی که علاقه دارد برسد. او از دوران کودکی به علم و دانش علاقه ای فراوان نشان می دهد و تصمیم می گیرد وقتی که بزرگ شد جزو یکی از دانشمندان بزرگ کشور خود شود. او با این کار می خواهد به مردم خدمتی کرده باشد تا بتواند مشکلی از مشکلات آنها را حل کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از