دانلود سریال کره ای Mirror of the Witch | دانلود سریال کره ای آیینه جادوگر

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Mirror of the Witch | دانلود سریال کره ای آیینه جادوگر

دانلود سریال کره ای Mirror of the Witch | دانلود سریال کره ای آیینه جادوگر

7.1
دانلود سریال کره ای Mirror of the Witch | دانلود سریال کره ای آیینه جادوگر

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال Manyeo Bogam با کیفیت عالی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 20  اضافه شد

نام سریال : Memory

نام فارسی سریال : حافظه

ژانر (موضوع) : ، ، ، ، ، 

امتیاز : 7.1 از 337 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : کره جنوبی

کارگردان : Park Chan Hong

بازیگران : Shi-Yoon Yoon, Sae-ron Kim, Sung-Jae Lee, Jung-ah Yum,

داستان سریال در آنجا آغاز می شود که ملکه شیم نمی تواند بچه دار شود و به همبن خاطر از راهبه هونگ جو می خواهد به او کمک کند. با آنچه که در این بین وجود دارد او می خواهد به هر طریقی شده بچه دار شود تا هم خودش ملکه بماند و هم این که فرزندان او تاج و تخت را به ارث ببرند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Mirror of the Witch خواهیم دید که او به نزد راهبه هونگ جو می رود و از او درخواست کمک می کند. با استفاده از جادوی سیاه راهبه هونگ جو ، ملکه شیم توانست بچه دار شود و صاحب دوقلویی بشود. اما همانگونه که می دانیم استفاده از جادوی سیاه همیشه عواقبی به همراه خواهد داشت، یکی از فرزندان ملکه که سو ری نام دارد نفرین می شود.

دانلود سریال کره ای آیینه جادوگر

سو ری در کوهستان رها می شود و او را آنجا رها می کنند تا بمیرد اما دریغ از این که سرنوشت او چیز دیگری است. سو ری در کوهستان زنده می ماند و به زندگی می پردازد. نفرین او این است که هر کسی با او آشنا شود خواهد مرد و سو ری بعد از این سالها حالا به جادوگری ماهر تبدیل شده است به دنبال این است که این نفرین را از بین ببرد. سو ری در کوهستان با شخصی به نام هو جون آشنا می شود ، هو جون جوان خوشتیپی است که توسط پدر و مادرش رها شده است و به دلیل این که خانواده ای نداشته همیشه تحت فشار بوده است اما او به خاطر قیافه ای که دارد نزد همه محبوب است و با استفاده از جذابیت های ظاهری دارد پول بدست می آورد.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Manyeo Bogam

  • رده سنی : TV-14
  • نویسنده : Kim Ji Woo
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال حافظه

داستان دو نفر را روایت می کند که هر کدام از خانواده های خود طرد شده اند و این رها شدن توسط خانواده باعث شده است که آنها به افرادی قوی تبدیل شوند و خود را به سمتی ببرند که می خواهند. آنها با این که هر کدام از طبقه های مختلفی هستند اما هنگامی که در کنار هم هستند تفاوتی میان آنها مشخص نیست. در ادامه خواهیم دید که آنها هر دو به دلایل مختلفی توسط خانواده هایشان رها شده تا بمیرند اما سرنوشت چیز دیگری برای آنها رقم زده است و خواهیم دید که آنها می توانند با مبارزه برای زندگی خود چیزی را رقم بزنند که می خواهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از