دانلود سریال کره ای تجسم پول | دانلود سریال Incarnation of Money

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای تجسم پول | دانلود سریال Incarnation of Money

دانلود سریال کره ای تجسم پول | دانلود سریال Incarnation of Money

7.9
دانلود سریال کره ای تجسم پول | دانلود سریال Incarnation of Money

فصل 01 (قسمت 24)

دانلود فصل اول سریال تجسم پول با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 24 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 24  اضافه شد

نام سریال : Incarnation of Money

نام فارسی سریال : تجسم پول

ژانر (موضوع) : ، ، ، 

امتیاز : 7.9 از 46 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

بازیگران : Lincoln Lambert, Ji-Hwan Kang, Sang-min Park, Jeong-eum Hwang,

دانلود سریال کره ای Incarnation of Money، داستان این سریال درباره ی شخصی به نام بک جا این است که نزول خوار حرفه ای است و با پولی که دارد باعث شده تا افراد زیادی زندگی و تمام دارایی های خود را به او بدهند و به قول معروف افراد زیادی را به خاک سیاه نشانده است. او شخصیتی مغرور و لجباز دارد و به جز زبان پول هیچ چیز دیگری را نمی فهمد. در ادامه با دانلود سریال کره ای Incarnation of Money خواهیم دید که بک جا این با صفات اخلاقی خاص و ویژگی هایی که دارد موفق می شود به ریاست یک صندوق پس انداز در می آید و از سویی دیگر باز هم به نزول خواری خودش ادامه می دهد تا بتواند از آن طریق هم برای خودش پول و درآمد زیادی کسب کند.

دانلود سریال کره ای تجسم پول

داستان به سمت و سویی دیگر می رود و با شخصی به نام لی چان دون آشنا می شویم که یکی از بدهکاران به بک جا این است و می داند تمام گذشته ای او چه بوده است و به خوبی این را می داند ه اگر حرفی از فساد مالی و نزول خواری او پیش مسئولین بزند ممکن است به سرعت او را اخراج کنند. در ادامه با دانلود سریال کره ای تجسم پول خواهیم دید که سرنوشت این دو به گونه ای رقم می خورد که باید در یک بیمارستان روانی که در یک جزیره ی دوردست واقع شده است به دنبال هم باشند و پس از این که مشکلات خود را حل کردند باید به این فکر باشند چگونه از این جزیره فرار کنند و سوال دیگر این است که آنها گونه به این جزیره تبعید شدند.

با توجه به مسائل پیش آمده باید دید که کدام یک از این دو موفق می شود به چیزی که می خواهد برسد و پول ها را چگونه تقسیم می کنند. آیا زمان آن نرسیده که نزول خواری به پایان برسد و اوضاع فساد بهبود یابد و آمارش کم شود و …

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • زمان سریال : 65 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال تجسم پول

درباره ی نزول خواری ، پول ، شور و اشتیاق زندگی ، لابی کردن . اتصال جامعه ی کره به فسادهای موجود است که هر کدام را جداگانه مورد بررسی قرار می دهد. آنچه امروزه اکثر جوامع با آن دست و پنجه نرم می کنند فساد اداری ، فساد مالی و انوااع نزول خواری و ربا خواری در بخش های مختلف جامعه است که مانند یک تومور سرطانی جامعه را در بر می گیرند و یاعث می شوند همه چیز به آنها آلوده شود. در ادامه خواهیم دید که این مسائل باعث می شوند هرکسی به نسبتی که برای خود قائل است به این فسادها وارد شود و اگر کسی خودش فرد مستعدی باشد به راحتی در این فساد موجود غرق می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از