دانلود سریال کره ای خانوم آنتوان | دانلود سریال کره ای Madame Antoine

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای خانوم آنتوان | دانلود سریال کره ای Madame Antoine

دانلود سریال کره ای خانوم آنتوان | دانلود سریال کره ای Madame Antoine

6.6
دانلود سریال کره ای خانوم آنتوان | دانلود سریال کره ای Madame Antoine

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال Ma-dam Ang-teu-wan با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Madame Antoine

نام فارسی سریال : خانوم آنتوان

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 6.6 از 319 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Kim Yoon Cheol

بازیگران : Ye-seul Han, Jun Sung, Tae-Hwan Choi, Eun-ji Jo,

دانلود سریال کره ای Madame Antoine ، داستان این سریال درباره ی شخصی به نام سو هیون است که در آمریکا سالهای زیادی در کالج های معتبر درس خوانده است و حالا موفق شده به عنوان یک روانشناس نمونه در آمریکا به کار مشغول شود. بیماران او اکثرا از میان افراد معروف هستند و او نیز در این بین برای خودش اعتباری کسب کرده است. در ادامه با دانلود سریال کره ای Madame Antoine خواهیم دید که او تصمیم می گیرد به کره بازگردد و یک مرکز روان درمانی باز کند تا بتواند به مردم کشور خودش خدمت کند اما هنگامی که به این کار مشغول می شود در می یابد که یک شخص کلاهبردار با استفاده از تیزهوشی خود تمام بیماران او را می دزدد و دیگر کسی برای درمان بیماری خود به او مراجعه نمی کند.

دانلود سریال کره ای خانوم آنتوان

این فرد کلاهبردار که کو هه ریم نام دارد خودش را به عنوان یک پیشگوی حرفه ای جا زده است که می تواند ذهن مردم را بخواند و آینده را درباره ی آنها بگوید. او نام خود را ماری آنتوانت ( آخرین ملکه قبل از انقلاب فرانسه همسر لویی شانزدهم) گذاشته است و اصرار زیادی دارد که از لحاظ روحی با او متصل است و می تواند از او کمک بگیرد. در ادامه با دانلود سریال کره ای خانوم آنتوان خواهیم دید که این بخش را دروغی آشکار می گوید اما به لحاظ تیزهوشی او توانایی هایی دارد که با آنها می تواند ذهن مردم را بخواند و سر آنها کلاه بگذارد. سو هیون از این وضعیت عصبانی می شود و تصمیم می گیرد به همراه دو نفر دیگر نقشه ای را به اجرا دربیاورد تا بتواند دست او را رو کند و کلاهبردار بودن او را به اثبات برساند.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Ma-dam Ang-teu-wan

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Hong Jin Ah
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال خانوم آنتوان

درباره ی شخصی است که با زحمت ها و تلاش های فراوان خود موفق شده که به مدارج بالای علمی برسد و خود را به عنوان شخصی مهم در میان کسانی که به حرفه ی او مشغول هستند بشناساند و در کاری که انجام می دهد به عنوان شخصی حرفه ای شناخته شود. در ادامه خواهیم دید که تمام تلاش خود را به کار می گیرد و سعی زیادی می کند تا بتواند به مردم کشور خودش خدمت کند اما پس از این که قصد دارد این کار را انجام دهد در می یابد که شخصی کلاهبردار تمام افرادی را که می خواسته اند به وسیله ی او درمان شوند گول زده است و آنها را به سمت خود جذب کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از