دانلود سریال کره ای خانوم حمورابی | دانلود سریال کره ای Miss Hammurabi

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای خانوم حمورابی | دانلود سریال کره ای Miss Hammurabi

دانلود سریال کره ای خانوم حمورابی | دانلود سریال کره ای Miss Hammurabi

7.5
دانلود سریال کره ای خانوم حمورابی | دانلود سریال کره ای Miss Hammurabi

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال Miseu Hammurabi با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Miss Hammurabi

نام فارسی سریال : خانوم حمورابی

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.5 از 283 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Kwak Jung Hwan

بازیگران : Ara Go, Myung-Soo Kim, Dong-il Sung, Deok-Hwan Ryu,

دانلود سریال کره ای Miss Hammurabi ، داستان این سریال در ابتدا با شخصی به نام پارک چائو روم آشنا خواهیم شد کهبه تازگی به عنوان یک قاضی مشغول به کار شده است و طبق دستوراتی که دریافت کرده باید به بخش چهل و چهارم امور مدنی در منطقه مرکزی سئول برود و در آنجه به خدمت بپردازد. البته باید این نکته را در نظر داشت که او به همین سادگی ها به یک قاضی تبدیل نشده است و سختی های زیاد را متحمل شده تا توانسته به این مقام برسد. در ادامه با دانلود سریال کره ای Miss Hammurabi خواهیم دید که او حالا باید به عنوان یکی از ناظران در بخش چهل و چهارم امور مدنی به کار مشغول شود تا با کسب تجربه های بیشتر و دریافتن این که چه اموری در این اداره انجام می شود به عوان یک قاضی به کار مشغول شود.

دانلود سریال کره ای خانوم حمورابی

پارک چائو روم شخصی است که همیشه به دنبال این است تا بتواند بی عدالتی را پیدا کند و آن را به مقامات بالا گزارش دهد تا به آن مورد رسیدگی شود. او شخصی است که حس درک بالایی دارد و در زمانی که افرادی را مشاهده می کند که با درد و رنج دست و پنجه نرم می کنند می تواند آنها را به خوبی درک کرده وبا آنها احساس همدردی کند. در ادامه با دانلود سریال کره ای خانوم حمورابی خواهیم دید که در مقایشه با او شخصی کاملا متفاوت به نام با رئون قرا دارد که شخصیتی متفاوت از او دارد و بر این باور است که همه در برابر دادگاه باید یکشان باشد و هیچ کسی بالاتر از قانون نیست. این دو در یک پرونده به همکاری با هم می پردازند و کارشان را انجام میدهند.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Miseu Hammurabi

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Moon Yoo Suk
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال خانوم حمورابی

درباره ی زندگی چندین قاضی است که هر کدام شخصیت های متفاوتی دارند و با این که در زندگی شان توانسته اند به موفقیت هایی برسند اما هنوز آنها احساس می کنند که به یک سری موفقیت های تازه احتیاج دارند تا بتوانند خود را افراد موفقی بدانند اما با این حال در ابتدا باید دید که زندگی آنها در این مسیر چگونه پیش می رود و آنها چه عکس العمل هایی را از خود به نمایش می گذارند. در ادامه با دانلود سریال کره ای خانوم حمورابی خواهیم دید که این قضات زندگی پیچیده ای دارند و هر کدام از آنها با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند که برای بقیه شاید خنده دار بنظر بیاید و مسخره باشد اما این واقعیتی است که در زندگی آنها  وجود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از