دانلود سریال کره ای Kim Soo Ro | سریال کره ای کیم سو رو

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Kim Soo Ro | سریال کره ای کیم سو رو

دانلود سریال کره ای Kim Soo Ro | سریال کره ای کیم سو رو

7.4
دانلود سریال کره ای Kim Soo Ro | سریال کره ای کیم سو رو

فصل 01 (قسمت 32)

دانلود فصل اول سریال سرمین آهن با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 32 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 32  اضافه شد

نام سریال : Kim Soo Ro

نام فارسی سریال : کیم سورو

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.4 از 62 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

تهیه کننده : Ji Sung

بازیگران : Kim Hyung Il, Dong-jik Jang, Won-jong Lee, Oh-seong Yu,

دانلود سریال کره ای کیم سو رو ، شهر گوم گوان گایا مرکز قدرتمند حکومت گایا بود که در دوره سه امپراطوری قدرتمند توانست تجارت دریایی و تولید آهن را تحت سلطه ی خود در بیاورد و همین موضوع کافی بود که دیگر امپراطوری از آنها به قدر کافی بترسند و توانایی این را نداشته باشند که با آنها وارد جنگ شوند. در ادامه دانلود سریال کره ای Kim Soo Ro خواهیم دید که شخص کیم سو رو در این بین چه نقش مهمی را ایفا کرد و موفق شد که از شهری کوچک و بی امکانات شهری بزرگ با امکانات و استحکامات دفاعی بسیار زیاد بسازد و از لخاظ اقتصادی این شهر را شکوفا کند و به درجات بالایی برساند. او با تلاش های بی شمار موفق شد خود را در میان بزرگان جا دهد و برای خود اعتباری کسب کند.

دانلود سریال کره ای سرمین آهن

دانلود سریال کره ای سرزمین آهن ، در ادامه خواهیم دید که نام دیگر گایا سرزمین آهن بود و آن هم به این دلیل بود که حکومت گایا موفق شده بود به قدری در تولید آهن پیشرفته شود که نه تنها خود را از آهن خودکفا کرده بود بلکه دیگر همسایگان نیز از این کشور برای تامین آهن مورد نیاز خود استفاده می کردند و همین موضوع قدرت گایا را تضمین می کرد. کیم سو رو بسیار خلاق و هوشمند بود و تنها چیزی که می توانست او را از جنجال های سیاسی نجات دهد همین هوش سرشار او بود. در ادامه با دانلود سریال کره ای Kim Soo Ro می بینیم که او برای رسیدن به تاج و تخت پادشاهی با مشکلات زیادی روبرو بود و موانعی بر سر راهش بودند که باید آنها را بر می داشت تا بتواند به تخت بنشیند.

دانلود سریال کره ای Kim Soo Ro

کیم سو رو برای نشستن بر تخت پادشاهی چندین رقیب داشت از جمله این رقبا برادر ناتنی خود و رقیب همیشگی اش بود که لجیان شی نام داشت. مانع دیگر او برای رسیدن به تخت و تاج دوست قدیمی اش سوت طل هه بود و در نهایت شین کوی گان با جاه طلبی های خطرناکش کیم سو رو را به خطر می انداخت و …

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : سرمین آهن

  • رده سنی : NA
  • تهیه کننده : Ji Sung
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال کیم سورو

در واقع روایتی از زندگی کیم سو رو است که شخصی بسیار مهم در تاریخ کره به شمار می رود. او کسی بود که موفق شد گوم گوان گایا را پایه گذاری کند و با تلاش و سختی فراوان توانست آن را به مرکزی مهم در تجارت تبدیل کند. داستان زندگی کیم سو رو افسانه ای که با مشقت و سختی بسیار موفق شد گوم گوان گایا را بنیان گذاری کند در این سریال برای ما شرح داده خواهد شد. گوم گوان گایا مرکز حکومت کنفدراسیون گایا بود که توانست با قدرتی که در زمینه های مختلف دارد رقبای خود را دز تمام زمینه ها شکست دهد و به عنوان تنها شهر قدرتمند خودنمایی کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از