دانلود سریال کره ای شعبده بازان | دانلود سریال کره ای Jugglers

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای شعبده بازان Jugglers

دانلود سریال کره ای شعبده بازان Jugglers

7.3
دانلود سریال کره ای شعبده بازان Jugglers

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال Jeogeulleoseu با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Jugglers

نام فارسی سریال : شعبده بازان

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.3 از 196 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Kim Jung Hyun

بازیگران : Daniel Choi, Jin-hee Baek, Won-geun Lee, Hye-jeong Kang,

دانلود سریال کره ای شعبده بازان, داستان این سریال درباره ی دو شخصیت کاملا متضاد و مخالف همدیگر است که مجبور می شوند در محیط کار با هم کار کنند و گرچه در ابتدا هیچ کدام از این ها شوق و اشتیاقی به این کار ندارد اما در ادامه اتفاقاتی برایشان رخ می دهد که همه چیز را تغییر می دهد. داستان سریال درباره ی شخصی به نام جوا یون یی است که یک منشی بسیار حرف شنو و کاربلد است که شخصیتی به شدت اجتماعی و پرشور و اشتیاق دارد و همیشه سعی بر این دارد که خود را درگیر کارهای جمعی کند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Jugglers خواهیم دید که او با این شخصیت به شدت اجتماعی در شرکتی استخدام می شود که رئیسش کاملا برعکس او رفتار می کند و هیچ اعتقادی به اجتماع ندارد.

دانلود سریال کره ای شعبده بازان

رئیس جوا یون یی که نام چی وون نام دارد شخصیتی سرد و منزوی دارد که به هیچ عنوان نمی خواهد با دیگران ارتباطی برقرار کند و تا به حال در زندگی اش با هیچکس هیچ رابطه ی صمیمی و دوستی برقرار نکرده است. نام چی وون اعتقاد دارد که بهترین نوع زندگی تنها زندگی کردن است و باید این شیوه را همیشه پیش بگیرد زیرا این کار برای او بهترین راه برای فرار از اجتماع است. در ادامه با دانلود سریال کره ای شعبده بازان خواهیم دید که نام چی وون طی اتفاقاتی که برایش رخ می دهد شرایطش کمی تغییر می کند و پس از مدتی مجبور می شود مستاجر منشی یون یی شود که این موضوع داستان را بسیار جالب می کند و باعث می شود جذابیت های سریال چندین برابر شود.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Jeogeulleoseu

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Jo Yong
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال شعبده بازان

داستان دو فرد را روایت می کند که هر کدام از آنها تفاوت بسیار زیادی با هم دارند به هیچ عنوان نمی توان این دو را در کنار هم قرار داد. یکی از آنها شخصیتی اجتماعی مثبت و پر جنب و جوش دارد و دیگری اصلا اهمیتی به اجتماع نمی دهد معتقد است بهترین شیوه ی زندگی تنها بودن است و در انزوای کامل به سر می برد. در ادامه خواهیم دید که تقابل این دو شخصیت در این سریال به این دلیل جذاب می شود که یکی از آنها بالاتر از دیگری قرار می گیرد و این موضوع باعث می شود که یکی از این دو خود را با دیگری وفق بدهند و بتوانند زندگی خود را به آن گونه ای تغییر دهند که به آن اعتقادی نداشته اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از