دانلود سریال کره ای عاشقان ماه - سریال کره ای Moon Lovers Scarlet Heart

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای عاشقان ماه – سریال کره ای Moon Lovers Scarlet Heart

دانلود سریال کره ای عاشقان ماه – سریال کره ای Moon Lovers Scarlet Heart

8.6
دانلود سریال کره ای عاشقان ماه – سریال کره ای Moon Lovers Scarlet Heart

فصل 01 (قسمت 20)

دانلود فصل اول سریال عاشقان ماه با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 20 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 20  اضافه شد

نام سریال : Moon Lovers Scarlet Heart

نام فارسی سریال : عاشقان ماه

ژانر (موضوع) : ، ، ، 

امتیاز : 8.6 از 3439 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Kim Kyu Tae

بازیگران : Joon-Gi Lee, Ji-eun Lee, Ha-Neul Kang, Jong-Hyun Hong,

دانلود سریال کره ای عاشقان ماه ، هائه سو که در دوراهن جدید زندگی می کند روزی که یک خورشیدگرفتگی در سئول رخ می دهد به طور ناگهانی اتفاقاتی رخ می دهد که باعث می شود او به گذشته برگردد و در دوران سلسله ی چوسان و پادشاهی گوگوریو قرار بگیرد. او از این اتفاق بسیار شگفت زده می شود و در ابتدا خود را گم می کند و سعی بر این دارد که همه چیز را باور کند زیرا به نظر او این اتفاق در دنیای واقعی رخ نداده است و او در خواب است اما بعد از این که اتفاقاتی در آنجا برایش رخ می دهد در می یابد که همه چیز واقعی است و او به گذشته بازگشته است. او در بدن فردی ۱۶ ساله بیدار می شود که او نیز هائه سو نام دارد و با پسرعموی خود زندگی می کند.

دانلود سریال کره ای Moon Lovers Scarlet Heart

هائه سو در آنجا یک اشراف زاده است که در کنار بانو هائه زندگی می کند و طی اتفاقاتی که برایش رخ می دهد او با یکی از پسران پادشاه تائه جو ازدواج می کند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Moon Lovers Scarlet Heart خواهیم دید که او رفته رفته با شاهزادگان آشنا می شود و در می یابد که آنها ممقداری دست و پا چلفتی هستند و برخی از آنها نیز شخصیت های آرامی دارند و بر خلاف ظاهرشان آنها برای رسیدن به تخت پادشاهی با هم رقابت می کنند. او در می یابد که نباید به هیچ عنوان خود را در این رقابت برای رسیدن به تاج و تخت وارد کند و به دلیل خطرناک بودن این موضوع هیچ گونه دخالتی در این مسئله نباید داشته باشد.

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Jo Yoon Young
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال عاشقان ماه

درباره ی شخصی است که در قرن 21 در شهر سئول پایتخت کره جنوبی زندگی می کند. او که هائه سو نام دارد در دوران مدرن و در شهر سئول زندگی آرامی را دنبال می کندو از زندگی خود راضی است. او روز ها به کار خود می پردازد و در زندگی چیزهای زیادی ندارد اما همین که خوشحال است برای او کفایت می کند زیرا او فرد زیاده خواهی نیست و می خواهد زندگی نرمال و معمولی داشته باشد تا بتواند برای خود در آرامش باشد و اتفاق بدی برایش رخ ندهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از