دانلود سریال کره ای قاضی در برابر قاضی Nothing to Lose - judge vs judge

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای قاضی در برابر قاضی Nothing to Lose – judge vs judge

دانلود سریال کره ای قاضی در برابر قاضی Nothing to Lose – judge vs judge

7.3
دانلود سریال کره ای قاضی در برابر قاضی Nothing to Lose – judge vs judge

فصل 01 (قسمت 32)

دانلود فصل اول سریال قاضی در برابر قاضی با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 32 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 32  اضافه شد

نام سریال : Judge vs. Judge

نام فارسی سریال : قاضی در برابر قاضی

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.3 از 70 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Lee Kwang Young

بازیگران : Eun-bin Park, Woo-jin Yeon, Dong Ha, Joon-seok Heo,

دانلود سریال کره ای judge vs judge ، داستان سریال درباره ی شخصی به نام لی جونگ جو است که یک قاضی بسیار تندخو است و رفتار تند و تلخی با همه دارد. او را از رفتارهای پرهاشکرانه اش در دادگاه های مختلف می شناسند و به خاطر این ویژگی در ذهن بسیاری از افراد باقی می ماند. او قاضی است و دوست دارد همیشه خود را بالاتر از همه ببیند و این عادت او ممکن است روزی برایش دردسر ساز شود. در ادامه با دانلود سریال کره ای Nothing to Lose خواهیم دید که او در دادگاه ها همیشه چه با متهم چه با وکلای مختلف برخورد تندی دارد که باعث می شود کسی زیاد از او خوشش نیاید و نخواهد در کنارش باشد زیرا همه از این که رفتار تند و برخورد تلخی بیبنند ناراحت می شوند.

دانلود سریال کره ای قاضی در برابر قاضی

لی جونگ جو حالا به مشکلی گرفتار می شود که خودش را در جایگاهی می بیند که همیشه متهم های مختلف را آنجا می دید. برادر او به قتل متهم شده است و او باید به هر شیوه ای که شده برادرش را از این اتهام تبرئه کند زیرا اگر این اتهام اثبات شود و برادر او محکوم شود نه تنها برادرش تا آخر عمر به زندان خواهد افتاد بلکه او نیز از کارش برکنار خواهد شد. در ادامه با دانلود سریال کره ای قاضی در برابر قاضی خواهیم دید که او تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیرد تا بتواند به هر شیوه ی ممکن برادرش را از این اتهام سنگین تبرئه کند تا بار دیگر در مقام قاضی به محاکمه بپردازد. برای تبرئه کردن برادرش او باید در برابر قاضی قرار بگیرد که خاطرات خوشی از او ندارد.

حالا باید دید که لی جونگ جو موفق خواهد شد برادرش را تبرئه کند یا این که علاوه بر برادرش سابقه ، اعتبار و حرفه ی خود را نیز از دست خواهد داد و ….

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • زمان سریال : 35 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال قاضی در برابر قاضی

درباره ی شخصی است که خودش را بالاتر از همه می بیند و با رفتاری که دارد باعث ناراحتی همه می شود و چه به عمد یا غیرعمدی افراد زیادی را از خود می رنجاند اما اوضاع تغییر می کند و گرفتاری و مشکلات به سراغ او نیز می روند و در آن زمان است که او دیگر کسی را ندارد که کمکش کند. در ادامه خواهیم دید که در آن نقطه او در می یابد که رفتارش اشتباه بوده است و نباید به این شیوه با افراد مختلف برخورد می کرد و پس از آن سعی می کند رفتار خود را اصلاح کند تا بتواند بلکه در آینده دوستی برای خود دست و پا کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از