دانلود سریال کره ای مدرسه موریم | دانلود سریال کره ای Moorim School

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای مدرسه موریم | دانلود سریال کره ای Moorim School

دانلود سریال کره ای مدرسه موریم | دانلود سریال کره ای Moorim School

7.0
دانلود سریال کره ای مدرسه موریم | دانلود سریال کره ای Moorim School

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال مدرسه موریم با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Moorim School

نام فارسی سریال : مدرسه موریم

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.0 از 387 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Lee So Yeon

بازیگران : Eu-Gene Jeong, Beom-su Lee, Hong-bin Lee, Hyun-Woo Lee,

دانلود سریال کره ای مدرسه موریم، تفاوتی که این مدرسه با دیگر مدرسه ها دارد این است که روش آموزش آن با دیگر مراکز آموزشی تفاوت دارد و همین موضوع باعث شده که جزو مدرسه های عجیب و غریب باشد. در این مدرسه تمرکز بر روی این نیست که تنها افراد نمرات علمی بالا داشته باشند و دیگر فاکتور ها را برای زندگی فراموش کنند. این مدرسه به دانش آموزان خود آموزش هایی را یاد می دهد که شاید در زندگی بسیار مهم تر از مهارت های علمی است و باعث می شود انسان در زندگی خود پیشرفت کند. در این مدرسه به دانش آموزان درس های صداقت، اعتقاد ، فداکاری و برقراری ارتباط  را می آموزند و سعی می شود که آنها در زندگی به چیزهایی برسند که بسیار مهم تر از کارهای دیگر است و باعث می شود آنها به افراد بهتری تبدیل شوند.

دانلود سریال کره ای Moorim School

داستان این سریال از جایی هیجانی می شود که دانش آموزان و معلمان این مدرسه هر کدام از کشوری دیگر به این مدرسه آمده اند و داستان ها و ماجراهای مربوط به خود را دارند. این دانش آموزان و معلمان که هر کدام از نقاط مختلف دنیا گرد هم آمده اند سعی بر این دارند که در این مدرسه ی متفاوت بتوانند چیزهایی را بیاموزند که می شود در زندگی روی آنها حساب باز کرد. در ادامه با دانلود سریال کره ای Moorim School خواهیم دید که آنها در کنار هم قرار می گیرند و پس از این که اتفاقاتی را در مدرسه تجربه می کنند در می یابند که این مدرسه واقعا غیر عادی است و ممکن است که برای آنها اتفاقات شومی رخ دهد که مردم عادی از آن صحبت می کنند و آن را بدیمن می دانند.

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Yang Jin Ah
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال مدرسه موریم

درباره ی یک مدرسه است که مانند دیگر مدرسه ها نیست و تفاوت زیادی در آموزش های آن با دیگر مدرسه ها وجود دارد. این مدرسه که موریم نام دارد به خاطر این که با مدرسه های دیگر تفاوت های عمده ای دارد به عنوان مدرسه ای عجیب و غریب شناخته می شود و مردم عادی کسانی را که به این مدرسه می روند را جزو افراد عادی نمی دانند و حرف هایی درباره ی آنها می زنند و می گویند که آنها افرادی استثنایی هستند و باید از انها دوری کرد. به همین علت افرادی که به این مدرسه رفت و آمد دارند را جزو افراد عادی جامعه قبول نکرده و آنها را از خود طرد می کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از