دانلود سریال کره ای Man to Man | دانلود سریال کره ای تن به تن

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Man to Man | دانلود سریال کره ای تن به تن

دانلود سریال کره ای Man to Man | دانلود سریال کره ای تن به تن

7.4
دانلود سریال کره ای Man to Man | دانلود سریال کره ای تن به تن

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال Maen Too Maen با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Man to Man

نام فارسی سریال : تن به تن

ژانر (موضوع) : ، ، 

امتیاز : 7.4 از 713 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Lee Chang Min

بازیگران : Hae-Jin Park, Sung-woong Park, Min-Jung Kim, Jason Nelson,

دانلود سریال کره ای تن به تن ، سول وو یک مامور مخفی است که هر از گاهی خود را در نقش ها و شخصیت های مختلف جا می زند تا بتواند کسانی را که به ضرر کشور فعالیت می کنند شناساسیی کرده و تحویل قانون بدهد. به همین منظور هنگامی که یک خطر دیگر کشور را تهدید می کند او باید بار دیگر به عنوان مامور مخفی به فعالیت بپردازد. گروه بزرگ سانگ سان به عنوان تهدیدی برای کشور شناخته می شوند و او وظیفه دارد به آنها نفوذ کند. روزی به او دستور داده می شود که به یک حزب مخفی نفوذ کند که رییس آن شخصی روسی به نام ویکتور است که یکی از سرمایه داران نفتی است و قصد دارند حکاکی های چوبی باستانی را که در یک مجموعه ی تاریخی قرار دارند استخراج کنند.

دانلود سریال کره ای تن به تن

حالا سول وو باید برای خود به دنبال یک پوشش دیگر باشد تا بتواند راه نفوذ خود را پیدا کند و در همین زمان است که ستاره ای به نام یو وون گوانگ که بعد از مدت ها احتیاج دارد بادیگاردی استخدام کند به سراغ سول وو می رود، کسی که هرگز در ماموریت های خود شکست نخورده است و می تواند یک انتخاب عالی باشد، و این بهترین پوشش برای سول وو  است تا بتواند خود را به عنوان محافظ نخبه ای همچون یو وون گوانگ باشد و در این صورت است که کسی به او شک نخواهد کرد. در ادامه با دانلود سریال کره ای Man to Man یک ماموریت غیر منتظره جدید برای سولوو آغاز می شود. گوانگ یک ستاره ی ناشناس بود تا زمانی که در هالیوود در نقشی حضور یافت که در سریال قهرمانان بود و مشهور شد.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Maen Too Maen

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Kim Won Seok
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال تن به تن

درباره ی شخصی به نام کیم سول وو است که یکی از مامورین اداره طالاعات و امنیت ملی است که بسیار شخصیت مرموزی دارد. او یکی از مامورین بسیار خبره است که تنها چند تن از مقامات بالای سازمان از هویت واقعی او خبر دارند زیرا نقش او در سازمان و ماموریت هایی که انجام می دهد بسیار حیاتی است و کسی نباید بو ببرد که او کیست و به همین خاطر است که هویت او مخفی می ماند. او به عنوان یک مامور عملیاتی بسیار ماهر است و روحیه ی بالایی دارد که این ویژگی ها به او اجازه می دهد تا بتواند هر عملیاتی را به انجام برساند و در آن موفق شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از