دانلود سریال کره ای Memory - دانلود سریال کره ای حافظه

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Memory – دانلود سریال کره ای حافظه

دانلود سریال کره ای Memory – دانلود سریال کره ای حافظه

7.5
دانلود سریال کره ای Memory – دانلود سریال کره ای حافظه

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال حافظه با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Memory

نام فارسی سریال : حافظه

ژانر (موضوع) :

امتیاز : 7.5 از 40 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Park Chan Hong

بازیگران : Sung-min Lee, Hyo-jeong Ban, Gwang Jang, No-min Jeon,

دانلود سریال کره ای Memory ، داستان این سریال درباره ی شخصی به نام پارک ته سوک است که یکی از موفق ترین وکیل های کره است و سعی دارد تا با گسترش کارش حتی به موفقیت بیشتری نیز دست یابد. اما چیزی که نمی داند این است که حوادثی در چندین ماه آینده رخ می دهد که تمام رویاهای خوب و زیبای او را به باد می دهند و زندگی اش را مانند برگی زرد خط می زنند. خواهیم دید که پارک ته سوک در می یابد آلزایمر دارد وبه زودی تمام خاطرات و حافظه ای که دارد از بین می روند و ذهن او خالیاز تمام خاطرات زیبایی می شود که سالهای سال صرف ساختن آنها شده بود و زندگی او در عرض چندین ماه به پوچی کامل می رسد.

دانلود سریال کره ای حافظه

پارک ته سوک در می یابد که به آلزایمر مبتلا شده است و خاطرات خوبش به زودی از بین خواهند رفت و محو خواهند شد اما او قصد دارد تا کاری کند که این اتفاق رخ ندهد و با تغییراتی که در زندگی اش ایجاد می کند امیدوار است بتواند شرایط را تغییر دهد و آلزایمر را شکست دهد. در ادامه با دانلود سریال کره ای حافظه خواهیم دید که او در تلاش است تا بتواند از این اتفاق و آلزایمر جلوگیری کند و تمام توان خود را بر روی این موضوع متمرکز می کند بلکه بتواند نتیجه ای کسب کند. او قصد دارد تا از ارزش هایی همچون خاطرات خانوادگی محافظت کند و به نظرش این خاطرات بسیار با ارزش تر از این هستند که با آلزایمر از میان بروند و باید جانش را در راه محافظت از این خاطرات به خطر بیاندازد.

 

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Kim Ji Woo
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال حافظه

داستان شخصی را روایت می کند که با مشکلی عظیم روبرو می شود و تمام تلاش خود را بر این می گذارد تا بتواند این مشکل بزرگ را حل کند و  از آن فرار کند اما چیزی که در این بین قرار دارد این است که او به راحتی نمی تواند ازآنچه گرفتارش شده است فرار کند و باید با واقعیت روبرو شود. در ادامه با دانلود سریال کره ای حافظه خواهیم دید هر چند که واقعیت تلخ است و نمی توان از آن گریخت و باید به شیوه ی ممکن با آن روبرو شد اما آنچه در این بین وجود دارد پذیرش چنین حقیقتی نیز برای هرکسی که در موقعیت او باشد بسیار دشوار است و نمی توان ایرادی را بر او وارد دانست ، زیرا پذیرش این واقعیت به معنی پایان زندگی آگاهانه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از