دانلود سریال کره ای Missing Nine | سریال کره ای 9 گمشده

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Missing Nine | سریال کره ای ۹ گمشده

دانلود سریال کره ای Missing Nine | سریال کره ای ۹ گمشده

7.0
دانلود سریال کره ای Missing Nine | سریال کره ای ۹ گمشده

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال Missing 9 با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Missing Nine

نام فارسی سریال : 9 گمشده

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.0 از 269 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Ashbun

بازیگران : Seul-gi Park, Tae-Joon Choi, Sang-ho Kim, Sun-Bin Lee,

دانلود سریال کره ای Missing Nine این ۹ نفر با یک هواپیمای خصوصی که پر از وسایل و اسباب بازی های شرکت است به سفری می روند که در آن به فروش آن وسایل بپردازند و کسب سود کنند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Missing Nine خواهیم دید که هواپیمای آنها پس از گذشت مدتی از طول سفر به طور بسیار مشکوکی در یک جزیره متروکه سقوط می کند. در این شرایط آنها باید به هر نحوی که شده برای زنده ماندن تلاش کنند و سعی بر این داشته باشند که از گرسنگی و تشنگی نمیرند.

دانلود سریال کره ای ۹ گمشده

دانلود سریال کره ای ۹ گمشده آنها مدتی در آن جزیره زندگی می کنند تا این که اتفاقات نامعلومی رخ می دهد و کسی نمی داند که چه حوادثی باعث می شود ماجرا به سمت دیگری برود. بعد از گذشت چهار ماه از این سقوط لاشه ی هواپیما در یکی از سواحل چین پیدا می شود و به همراه لاشه ی هواپیما شخصی به نام را بونگ هی نیز پیدا می شود اما هیچ اثری از آن هشت نفر دیگر نیست. او پس از انجام مداواهای کوتاه به کره باز می گردد و در همین حال او مورد توجه مردم قرار می گیرد و همه او را مورد انتقاد قرار می دهند و از او درباره ی هشت نفر دیگر سوالاتی می پرسند که او قادر به جواب دادن نیست اما فشارهای عمومی بر او کاسته نمی شود. در ادامه با دانلود سریال کره ای Missing Nine خواهیم دید که بونگ هی هیچ چیزی از سقوط و حوادث بعد از آن را به یاد نمی آورد و سقوط باعث شده که او حافظه ی خود را از دست بدهد. پس از مدتی او آنقدر تحت فشار قرار می گیرد که مجبور می شود و سعی می کند تمام اتفاقاتی را که برایش رخ داده است به یاد آورد و به شیوه ای باید داستان ناپدید شدن آن هشت مسافر دیگر را برای مردم بازگو کند تا شایعات مردم را ساکت کند و خود را از مرکز توجهات مردمی و همچنین رسانه ها خارج کند و به زندگی معمولی و نرمال خود برسد و …

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Missing 9

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Han Jung Hoon
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال 9 گمشده

درباره ی 9 نفر از اعضای یک گروه است که در یک شرکت خصوصی به فعالیت می پردازند و مشغول به کار هستند. آنها در یک آژانس مخصوص سرگرمی کار می کنند که وسایل سرگرمی و اسباب بازی مخصوص کودکان را تولید می کنند، شغار این شرکت دستیابی به تمام نقاط جهان و فروش بیشتر است که در راستای همین هدف می خواهند به نقاطی سفر کنند که در آنجا کمتر کسی به این مسائل توجه می کند و در نتیجه یک بازار بالقوه در آن محل وجود دارد که می توان فروش فوق العاده ای از آن کسب کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از