دانلود سریال کره ای آقای بک | دانلود سریال کره ای Mr Back

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای آقای بک | دانلود سریال کره ای Mr Back

دانلود سریال کره ای آقای بک | دانلود سریال کره ای Mr Back

6.7
دانلود سریال کره ای آقای بک | دانلود سریال کره ای Mr Back

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال Miseuteo Baek با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 01  اضافه شد

نام سریال : Mr Back

نام فارسی سریال : آقای بک

ژانر (موضوع) : ، ، ، 

امتیاز : 6.7 از 64 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Lee San Yeob

بازیگران : Ha-kyun Shin, Na-ra Jang, Mi-ryeong Cho, Hwang Young Hee,

دانلود سریال کره ای Mr Back ، داستان این سریال درباره ی مردی ۷۰ ساله به نام چی برو بونگ است که نام او معنی بالاترین قله یا بالاترین دستمزد را به شنونده القا می کند. او مردی است که تمام زندگی خود را صرف ساختن کسب و کار و تجارتش کرده است و حالا موفق شده که یک هتل لوکس و بزرگ را برای خود راه اندازی کند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Mr Back خواهیم دید که او در تمام عمر حرص و طمع را پیشه ی کار خود کرده بود و به جز خودخواهی و خود بینی چیز دیگر از زندگی نمی داند. او هرگز موفق نشده است که طعم زندگی واقعی را بچشد و همیشه در حال کار کردن و پس انداز پول برای کارهای آینده اش بوده است و از زندگی هیچ لذتی نبرده است.

دانلود سریال کره ای آقای بک

طی اتفاقات عجیبی که رخ می دهد او بار دیگر به دهه ی ۳۰ سالگی زندگی خودش باز می گردد و این فرصت برایش پیش می آید که زندگی اش را بار دیگر پس بگیرد و از جوانی و عمر تلف شده اش که بار دیگر به او هدیه داده شده است لذت ببرد. در ادامه با دانلود سریال کره ای آقای بک خواهیم دید که او نام خود را به چوی شین هیونگ تغییر می دهد که به معنی جدیدترین مدل است و سعی می کند تا زندگی جدیدی را آغاز کند. او با شخصی به نام یون ها سو آشنا می شود که یک کارمند نیمه وقت است و این آشنایی باعث می شود او دریابد که معنی زندگی واقعی چیست و آنها رفته رفته به هم علاقه مند می شوند و رابطه ای بین این دو نفر شکل می گیرد.

چوی شین هیونگ پسری به نام چوی دائه هان دارد که سعی می کند با او هم ارتباطی صمیمانه را برقرار کند و آنها مانند یک پدر و پسر واقعی با هم رفاقت خوبی تجربه کنند. باید دید که در این بین چوی شین هیونگ موفق می شود شیوه ی زندگی خود را تغییر دهد و پس از این که بار دیگر هفتاد ساله شد حسرتی نداشته باشد یا این که او باز هم مسیر قدیمی خود را طی خواهد کرد و هیچ تغییری در زندگی اش بوجود نخواهد آمد و …

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Miseuteo Baek

  • رده سنی : NA
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال آقای بک

درباره ی شخصی است که در زندگی خود تماما اوضاع و همه چیز را به نفع خودش خواسته است و هیچ چیزی به جز خودخواهی و خود پرستی در زندگیش به دست نیاورده است. او تمام توان خود را روی این گذاشته تا تجارت و کسب و کارش را بسازد و به همین دلیل اصلا و ابدا نتوانسته معنی واقعی زندگی را دریابد و حالا که دیگر سنی از او گذشته هم چیزی در این بین قابل تغییر نیست. در ادامه خواهیم دید که طی اتفاقی فانتزی او می تواند بار دیگر کنترل زندگی خود را به دست بگیرد و به فردی دیگر تبدیل شود و زندگی را بسازد که برایش دلنشین تر باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از