دانلود سریال کره ای Lie to me | سریال کره ای به من دروغ بگو

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Lie to me | سریال کره ای به من دروغ بگو

دانلود سریال کره ای Lie to me | سریال کره ای به من دروغ بگو

7.2
دانلود سریال کره ای Lie to me | سریال کره ای به من دروغ بگو

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال Naege Geotjitmaleul Haebwa با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Lie to me

نام فارسی سریال : به من دروغ بگو

ژانر (موضوع) : ، ، 

امتیاز : 7.2 از 1058 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Kwon Hyuk Chan

بازیگران : Seung-su Ryu, Yun-hie Jo, Ji-Hwan Kang, Jun Sung,

دانلود سریال کره ای به من دروغ بگو ، داستان سریال از جایی آغاز می شود که شخصی به نام گونگ جونگ به ماجرا وارد می شود. او پس از این که کالج رابه اتمام رساند و از دانشگاه فارغ التحصیل شد موفق شد به سر کار برود و در یک شغل دولتی استخدام شود.  او کارمند دولت است و در وزارت فرهنگ مقام مرحله ی پنج را دارد که مقام متوسطی است. او در زندگی با کمبودهایی مواجه بوده اما به هر حال توانسته خود را از مشکلات و سختی ها عبور دهد و به دوره ای برسد که اوضاع و شرایطش کمی بهتر شده است. او هنگامی که در یک مخمصه گیر می افتد مجبور می شود دروغی بگوید که شاید در آینده برای او دردسر ساز شود اما به هر حال او این کار را انجام می دهد.

دانلود سریال کره ای Lie to me

دانلود سریال کره ای Lie to me گونگ جونگ برای این که پیش دوستانش کم نیاورد و خود را موفق جلوه بدهد به دروغ به آنها می گوید که با شخصی به نام هیون کی جون ازدواج کرده است. هیون کی جون یک پسر نجیب زاده از خانواده ای متحرم است که مدیر بک هتل بزرگ است و از همه چیز کامل است زیرا او شخصیت خوبی دارد و از لحاظ مالی نیز تامین است. در ادامه با دانلود سریال کره ای Lie to me خواهیم دید که  این دروغ بزرگ او درباره ی خودش و رئیس هتل بعد از مدتی به گوش رئیس هتل می رسد و او نیز واکنش جالبی دارد. در ابتدا او باور نمی کند که چنین حرفی گفته شده باشد اما پس از این که از این مورد اطمینان حاصل می کند تصمیم می گیرد دست به کاری بزند.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Naege Geotjitmaleul Haebwa

  • رده سنی : NA
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال به من دروغ بگو

درباره ی دروغ هایی است که گاهی اوقات انسان ها در زندگی مجبور به گفتن آنها می شوند و به دلیل این که تحت فشار قرار می گیرند و نمی دانند باید چه کار کنند این حربه را به کار می برند تا بتوانند فشاری که آن لحظه روی خود احساس می کنند را بردارند و در نظر بقیه بهتر ظاهر شوند و بتوانند شان اجتماعی که دوست دارند در برابر دیگران بگیرند. البته این دروغ ها شاید بتوانند برای مدت کوتاهی اوضاع را بهتر کنند اما در بلند مدت مسلما برای انسان به هیچ عنوان مفید نیستند و پس از مدتی باعث آبرو ریزی و شرمندگی انسان می شوند که بسیار بد است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از