دانلود سریال کره ای تیرانداز چوسان | دانلود سریال کره ای Gunman In Joseon

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای تیرانداز چوسان | دانلود سریال کره ای Gunman In Joseon

دانلود سریال کره ای تیرانداز چوسان | دانلود سریال کره ای Gunman In Joseon

7.2
دانلود سریال کره ای تیرانداز چوسان | دانلود سریال کره ای Gunman In Joseon

فصل 01 (قسمت 22)

دانلود فصل اول سریال Jo-seon chong-jab-i با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 22 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 22  اضافه شد

نام سریال : Gunman In Joseon

نام فارسی سریال : تیرانداز چوسان

ژانر (موضوع) : ، ، 

امتیاز : 7.2 از 217 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Lee Jae Sang, Cha Young Hoon, Kim Jung Min,

بازیگران : Ji Hyun Ahn, Suk-hwan Ahn, Cheol-ho Choi, Jong-won Choi,

دانلود سریال کره ای Gunman In Joseon ، داستان این سریال درباره ی شخصی به نام ارک یون کانگ است که در دوران چوسان و در قرن نوزدهم زندگی می کرده است. او به دلیل این که اتفاقات تلخی در زندگی اش رخ میدهد تصمیم می گیرد تمام توان خود را به کار بگیرد تا به فردی ماهر تبدیل شود و اوضاع را به نفع خودش تغییر دهد. در ادامه با دانلود سریال کره ای Gunman In Joseon خواهیم دید که ارک یون کانگ که پسر بهترین شمشیر باز چوسان است بعد از این که پدرش کشته می شود و خواهرش را نیز به قتل می رسانند با خودش عهد می بندد تا به هر نحو ممکن انتقام آنها را بگیرد و کسانی که باعث و بانی این قتل ها بودند را به سزای اعمالشان برساند و انتقام خانواده ی خود را بگیرد.

دانلود سریال کره ای تیرانداز چوسان

ارک یون کانگ پس از این که این اتفاقات تلخ در زندگی اش رخ می دهد تصمیم می گیرد در تیراندازی به فردی ماهر تبدیل شود تا بتواند انتقام آنها را بگیرد. او به تمرین تیراندازی روی می آورد و تمام وقت به این کار می پردازد تا بتواند به هر طریق ممکن به فردی ماهر و حرفه ای در تیراندازی تبدیل شود و به هدفی که دارد برسد. در ادامه با دانلود سریال کره ای تیرانداز چوسان خواهیم دید که او تمام توان خود را به کار می گیرد تا به آنچه که می خواهد برسد و با گرفتن انتقام خانواده اش خشم خود را فرو ببرد و بتواند بعد از این کار نفس راحتی بکشد و به زندگی اش ادامه دهد اما آیا او خواهد توانست این کار را انجام دهد یا این که در این بین با مشکلاتی روبرو خواهد شد.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Jo-seon chong-jab-i

  • رده سنی : Not Rated
  • نویسنده : Han Hee Jung, Lee Jung Woo,
  • زمان سریال : 65 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال تیرانداز چوسان

داستان این سریال در قرن 19 و در دوران سلسله ی چوسان اتفاق می افتد. داستانی تاریخی با فراز و نشیب های بسیار که ما را با خود همراه می کند و اوضاع زندگی یکی از افراد مورد ستم در دوران چوسان را برای ما شرح می دهد. داستان سریال درباره ی شخصی است که می خواهد به دلیل اتفاقاتی که برایش رخ داده است از افرادی که این کار را در حق او انجام داده اند انتقام بگیرد. در ادامه خواهیم دید که پدر او یکی از بهترین رزمی کاران بود که با ناجوانمردی کشته شد و حالا او با تمام توان تلاش می کند تا بتواند انتقام پدر خود را از کسانی که پدرش را به قتل رساندند بگیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از