دانلود سریال کره ای Mackerel Run | سریال کره ای ماهی خال خالی بدو

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Mackerel Run | سریال کره ای ماهی خال خالی بدو

دانلود سریال کره ای Mackerel Run | سریال کره ای ماهی خال خالی بدو

7.0
دانلود سریال کره ای Mackerel Run | سریال کره ای ماهی خال خالی بدو

فصل 01 (قسمت 08)

دانلود فصل اول سریال ماهی خال خالی بدو با کیفیت عالی

لینک دانلود قسمت 08 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 08  اضافه شد

نام سریال : Mackerel Run

نام فارسی سریال : ماهی خال خالی بدو

ژانر (موضوع) :

امتیاز : 7.0 از 36 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

بازیگران : Byung-joon Lee, Min-Ho Lee, Chae-won Moon, Bo-Young Park,

دانلود سریال کره ای Mackerel Run ، سریال کره ای ماهی خال خالی بدو این اشتیاق مثال زدنی او به فوتبال باعث شد که والدین او به فکر فرو بروند و او را به این ورزش تشویق کنند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Mackerel Run خواهیم دید که در دوران نوجوانی با این استعداد توانست خود را مطرح کند. مدتی بعد مدرسه ی معتبر میونگ مون او را به خاطر استعدادی که در فوتبال دارد پذیرش می کند و به همین دلیل او هم به آن مدرسه وارد می شود و شروع به درس خواندن و فوتبال بازی کردن می کند. کمی که از این موضوع می گذرد و او کمتر به فوتبال بازی کردن می پردازد حس بدی پیدا می کند و به همین دلیل بعد از آن به کلاس ها نمی رود و خود را به فوتبال مشغول می کند.

دانلود سریال کره ای ماهی خال خالی بدو

دانلود سریال کره ای Mackerel Run ، سریال کره ای ماهی خال خالی بدو مدتی بعد شخصی به مدرسه ی گونگ چان وارد می شود و پس از مدتی که گونگ چان بالاخره بعد از چند روز غیبت به مدرسه می رود و او را می بیند در می یابد که باید به خاطر او هم که شده به مدرسه برود. در ادامه با دانلود سریال کره ای Mackerel Run خواهیم دید که او بار دیگر نسبت به مدرسه رفتن شور و اشتیاق پیدا می کند و تصمیم می گیرد مرتب در سر کلاس ها حاضر شود. مدرسه هم بیانیه ای به او می دهد و او را مطلع می کند که حتی اگر او یک روز دیگر هم به کلاس ها نیاید او را از مدرسه اخراج خواهند کرد.

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • زمان سریال : 50 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال ماهی خال خالی بدو

درباره ی شخصی به نام چا گونگ چان است. او یک استعداد فوق العاده ی فوتبالی است که همیشه و از دوران کودکی به ورزش فوتبال علاقه ای عجیب داشته است. او در کودکی رویای این را داشت که روزی بتواند به فوتبالیستی معروف تبدیل شود که کل جهان به تماشای بازی او بنشینند و به همین دلیل او از دوران کودکی به فوتبال بازی کردن روی آورد. او آنقدر نسبت به فوتبال اشتیاق داشت که هرگز از این ورزش خسته نمی شد و گویی با فوبتال انرژی دوباره ای می گرفت. او در هر زمانی که می توانست با دوستان و همبازی هایش به فوتبال می پرداخت و خود را مشغول این ورزش کرده بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از