دانلود سریال کره ای Inspiring Generation | سریال کره ای نسل الهام بخش

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Inspiring Generation | سریال کره ای نسل الهام بخش

دانلود سریال کره ای Inspiring Generation | سریال کره ای نسل الهام بخش

7.4
دانلود سریال کره ای Inspiring Generation | سریال کره ای نسل الهام بخش

فصل 01 (قسمت 24)

دانلود فصل اول سریال _Too-sin-eui tan-saeng با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 24 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 24  اضافه شد

نام سریال : Inspiring Generation

نام فارسی سریال : نسل الهام بخش

ژانر (موضوع) : ، ، ، ، 

امتیاز : 7.4 از 163 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

بازیگران : Se-Yeon Jin, Hyun-joong Kim, Jae-rim Song, Soo-hyang Im,

دانلود سریال کره ای نسل الهام بخش ، در این بین او در میان مردم حضور دارد و قصد دارد که از خود دفاع کند اما در همین هنگام سربازی ژاپنی به سوی او شلیک می کند و قصد دارد که او را بکشد. در ادامه با دانلود سریال کره ای Inspiring Generation خواهیم دید به جای این که عدالت در حق او برقرار شود و سرباز ژاپنی که قصد داشته او را بکشد محاکمه شود ، او را متهم می کنند که پدر خودش را کشته است و این اتفاق باعث می شود که او یک مجرم خطرناک محسوب شود و به همین دلیل پا به فرار می گذارد زیرا اگر فرار نکند او را به جرم قتل پدرش که به دروغ به او نسبت داده اند اعدام می کردند و او بیهوده کشته می شد.

دانلود سریال کره ای نسل الهام بخش

شین جانگ از این بی عدالتی به خشم می آید و با خود سوگند یاد می کند که دست به هر کاری بزند تا بتواند انتقام خود را از ژاپنی ها بگیرد و آنها را به سزای اعمالشان برساند. او از ۱۵ سالگی شروع به تمرین می کند تا بتواند در آینده به فردی قدرتمند و قوی تبدیل شود که می تواند هر کاری بخواهد را به انجام برساند. او به تنهایی و در کوچه پس کوچه های شانگهای به تمرین مبارزه می پردازد و مهارت های خود را بهبود می بخشد تا بتواند که اوضاع را به شیوه ای که می خواهد درست کند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Inspiring Generation خواهیم دید که او تنها راه برقرای عدالت را اخراج تمام ژاپنی ها از شانگهای می داند و در این مسیر قدم بر می دارد.

او تمام تمرینات لازم را انجام می دهد تا بتواند به بهترین مبارز قاره تبدیل شود و آن موقعاست که می تواند انتقام خود و تمام کسانی که ژاپنی ها به آنها ظلم کردند را از آنها بیرد و کشور خود را از این خفت و خواری نجات دهد و نام خود را در تاریخ جاودانه کند …

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : _Too-sin-eui tan-saeng

  • رده سنی : NA
  • زمان سریال : 63 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال نسل الهام بخش

بر اساس سری کمیک "سن احساس" توسط بنگ هاک کی ساخته شده و در این سری دخل و تصرف هایی صوررت گرفته است تا داستان جذاب تر دنبال شود و برای بیننده جلوه های بهتری داشته باشد. داستان این سریال در دهه ی 1930 میلادی روایت می شود و درباره ی فردی به نام شین جانگ است و در زمانی که در دهه 1930 میلادی ژاپن شانگهای را اشغال می کند او 15 ساله بوده است و در این جنگ ها و اشغال ها حضور داشته است. او از مردم شانگهای بوده است و قصد داشته در برابر هجوم بیگانگان از خود و شهرش دفاع کند اما اتفاقاتی رخ می دهد که او را در دردسری بزرگ می اندازد و او برای رها شدن سختی زیادی می بیند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از