دانلود سریال بابای بد - دانلود سریال Bad Papa

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال بابای بد – دانلود سریال Bad Papa

دانلود سریال بابای بد – دانلود سریال Bad Papa

7.5
دانلود سریال بابای بد – دانلود سریال Bad Papa

فصل 01 (قسمت 32)

دانلود فصل اول سریال بابای بد با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 32 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 32  اضافه شد

نام سریال : Bad Papa

نام فارسی سریال : بابای بد

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.5 از 58 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Jin Chang Gyu

بازیگران : Kim Jaekyung, Hyuk Jang, Man-sik Jeong, Byeong-chun Kim,

دانلود سریال کره ای بابای بد خواهیم دید که او باید تصمیمات دشواری بگیرد تا بتواند به آنچه که مد نظر دارد برسد که البته این تصمیمات از دست هر کسی برنمی آید ف باید دید او می تواند این کار را انجام دهد یا این که او نیز نخواهد توانست.

دانلود سریال کره ای Bad Papa

داستان این سریال روایت فردی را به نمایش می گذارد که در گذشته شخصی موفق بوده است اما به یک باره همه چیزش را از دست داده و به فردی شکست خورده تبدیل شده که دیگر چیزی ندارد و به همین دلیل او می خواهد بار دیگر تمام تلاش خود را به کار بگیرد هر آنچه که توان دارد را بگذارد تا بتواند بار دیگر به فرد موفقی تبدیل شود. در ادامه با دانلود سریال کره ای Bad Papa خواهیم دید که داستان درباره ی شخصی به نام یو جی چول است که در گذشته یکی از بهترین های مسابقات مشت زنی یا همان بوکس بوده است و قهرمان مسابقات بوکس در وزن های مختلف بوده است اما پس از این که شهرت او فروکش می کند او به یکباره همه چیزش را از دست می دهد و این موضوع باعث نا امیدی اش می شود.

یو جی چول پس از این که شهرتش کم می شود خانواده ، پول و همه چیزش را از دست می دهد و در یک لحظه ی دلخراش او از بوکسوری محبوب و ثروتمند که همه چیز داشت به فردی شکست خورده و فقیر تبدیل شد که دیگر چیزی نداشت و به همین دلیل از این موضوع به سختی ناراحت بود. با دانلود سریال بابای بد خواهیم دید که او زمانی که به اوج ن امیدی و فقر خود می رسد تصمیم می گیرد بار دیگر تلاش کند تا بتواند خانواده اش را گرد هم بیاورد و سعی و تلاشش را بر این بگذارد که از طریق هنرهای رزمی زندگی نابود شده ی خودش را بار دیگر بسازد و بتواند بار دیگر به دوران اوج خود بازگردد ، باید دی او توانایی اش را دارد یا خیر.

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Kim Sung Min
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال بابای بد

درباره ی شخصی است که تمام تلاشش را به کار می گیرد تا بتواند به پدری عالی برای فرزندانش تبدیل شود و به دلیل این که در گذشته برای آنها کم کاری کرده است تصمیم می گیرد دست به هر کاری بزند تا بتواند به آن پدری تبدیل شود که همیشه می خواسته اما نتوانسته آن را انجام دهد اما گویی این بار جدی است و می واهد به هر قیمتی به چیزی که می خواهد برسد و در این مسیر چیزی نخواهد توانست او را متوقف کند

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از