دانلود سریال کره ای I am Sam | سریال کره ای من سام هستم

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای I am Sam | سریال کره ای من سام هستم

دانلود سریال کره ای I am Sam | سریال کره ای من سام هستم

6.7
دانلود سریال کره ای I am Sam | سریال کره ای من سام هستم

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال من سام هستم با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : I am Sam

نام فارسی سریال : من سام هستم

ژانر (موضوع) :

امتیاز : 6.7 از 22 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

بازیگران : Seung-Hyun Choi, Yang Dong Geun, Lee Min Ho, Park Min Young,

دانلود سریال کره ای من سام هستم این معلمان جوان در دبیرستان با دانش آموزان مشکللاتی را تجربه می کنند که آنها را به انجام دادن کارهایی مجبور می کند که تا به حال دست به انجام آنها نزده اند. این معلمان جوان هنوز نمی دانند که دانش آموزان از مدرسه چه می خواهند و همین باعث می شود که اختلافات آنها با هم زیاد باشد. در ادامه با دانلود سریال کره ای I am Sam خواهیم دید یانگ سان معلمی ترسو و خجالتی است که می خواهد کفایت خود را در مدرسه به اثبات برساند اما او گرفتار شخصی می شود که این رویا را برای او به کابوسی تلخ بدل می کند.

دانلود سریال کره ای I am Sam با زیرنویس فارسی

دانلود سریال کره ای I am Sam ، سریال کره ای من سام هستم یانگ سان شخص بی کفایت و بی جراتی است که باید در مدرسه به تنها فرزند یکی از روسای بسیار خطرناک گروه های خلافکار به نام یون بیل درس بدهد و این موضوع او را در خطری جدی می اندازد زیرا ممکن است با یک حرکت اشتباه او را از خود برنجاند و این داستان به گوش رئیس خلافکارها برسد و او با اشاره ای یانگ سان را از میان بردارد. به هر حال او وظایفی دارد که باید به آنها عمل کند و نباید ترسی از چیزی داشته باشد اما خب باید به او هم حق داد زیرا اوضاع خطرناک و ریسکی است.

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال من سام هستم

درباره ی معلمان تازه کاری است که به تازگی در این شغل مشغول به کار شده اند و هنوز نمی دانند که چطور باید با دانش آموزان برخورد کنند و رفتار درست در برابر دانش آموزان جدید و بازیگوش چیست. آنها در این راه با مشکلاتی روبرو می شوند که ممکن است برایشان دردسرهای بزرگی ایجاد کند و از این راه مشکلات آنها با کارهایی که در مدرسه انجام می دهند بوجود می آید. کل محور داستان درباره ی چند دانش آموز بازیگوش و ماجراجو است که موجب می شوند معلمان آنها به دردسر های جدی بیفتند و کار و زندگی شان به خطر بیفتد اما به هر حال باید آنها همدیگر را تحمل کنند تا بتوانند به چیزهایی که می خواهند برسند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از