دانلود سریال نان،عشق و آرزو | دانلود سریال King of Baking Kim Tak Goo

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال نان،عشق و آرزو | دانلود سریال King of Baking Kim Tak Goo

دانلود سریال نان،عشق و آرزو | دانلود سریال King of Baking Kim Tak Goo

8.0
دانلود سریال نان،عشق و آرزو | دانلود سریال King of Baking Kim Tak Goo

فصل 01 (قسمت 30)

دانلود فصل اول سریال نان عشق رویا با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 30 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 30  اضافه شد

نام سریال : نان عشق آرزو

نام فارسی سریال : Bread, Love and Dreams

ژانر (موضوع) : ، ، 

امتیاز : 8.0 از 296 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Lee Jung Sub, Lee Eun Jin,

بازیگران : Shi-Yoon Yoon, Sang-Myeon Park, Il-hwa Choi, Ja Hye Choi,

سریال کره ای نان،عشق و آرزو خواهیم دید که او سعی می کند آنچه که آموزش می بیند را به خوبی یاد گرفته و از آن استفاده کند تا بتواند مسیر پیشرفت را طی کند و به موفقیت برسد هر چند که مسائل حاشیه ای نیز برای او رخ می دهد اما او تمرکزش را روی هدف گذاشته است.

دانلود سریال کره ای King of Baking Kim Tak Goo ، داستان این سریال درباره ی شخصی به نام کیم تاک گو است که بزرگترین پسر گو ایل جانگ است. گو ایل جانگ رئیس صنایع غذایی گو است و با این برند معروف در کره جزو یکی از بهترین ها در صنعت غذا و خوراکی می باشد. در ادامه با دانلود سریال کره ای Bread, Love and Dreams خواهیم دید که ایل جانگ آشپز با استعدادی است که سعی می کند با خلاقیت و نواوری در کار خود به مراتب از رقبا و کسانی که می خواهند در این کار با او رقابت بپردازند جلو بیفتد. او می تواند پا جا پای پدر خود بگذارد اما خانواده اش تصمیم می گیرند وراثت شرکت را از او بگیرند و با این کار ضربه ی بزرگی به او وارد کنند.

دانلود سریال کره ای نان،عشق و رویا

در سریال سلطان نانوایی کیم تاک گو کیم تاک گو پس از این که خانواده اش وراثت شرکت را از او می گیرند تصمیم می گیرد برای جبران این کار آنها خودش به شخصی مستقل و حرفه ای تبدیل شود که هیچ احتیاجی به کسی ندارد و می تواند به تنهایی کارهایش را انجام دهد و به شخص موفقی تبدیل شود. در ادامه با دانلود سریال کره ای نان،عشق و آرزو خواهیم دید که کیم تاک گو تصمیم می گیرد به آشپزی درجه یک و بین المللی تبدیل شود و در این راه از دیدن هر آموزش و کمکی استقبال می کند تا بتواند به هدفی که دارد برسد. او با  این کار قصد دارد ثابت کند که می تواند بدون کمک خانواده اش هم شخصی موفق باشد و مستقل به زندگی موفق و خوبی برسد.

دانلود سریال سلطان نانوایی کیم تاک گو

با توجه به اتفاقاتی که در سریال سلطان نانوایی کیم تاک گو رخ می دهد باید دید در نهابت کیم تاک گو می تواند به موفقیت برسد و خانواده اش را متوجه اشتباهی کند که درباره ی او مرتکب شده اند یا این که او در آغاز راه شکست ی خورد و نمی تواند به جایی که می خواهد برسد و ….

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : نان عشق رویا

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Kang Eun Kyung

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال Bread, Love and Dreams

درباره ی شخصی است که آرزو دارد به رویاهای زیاد خود برسد تا بتواند به شخص مهم و مشهوری تبدیل شود. او سعی می کند با خلاقیت هایی که به کار می گیرد اوضاع را برای پیشرفت خود مساعد کند و از افرادی که در این راه حرفه ای هستند نیز درخواست کمک می کند تا بتواند هر چه زودتر به جایی که می خواهد برسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از