دانلود سریال Lets Fight Ghost | سریال روح بیا بجنگیم

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال Lets Fight Ghost | سریال روح بیا بجنگیم

دانلود سریال Lets Fight Ghost | سریال روح بیا بجنگیم

7.6
دانلود سریال Lets Fight Ghost | سریال روح بیا بجنگیم

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال Bring It On Ghost با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Lets Fight Ghost

نام فارسی سریال : روح بیا بجنگیم

ژانر (موضوع) : ، ، 

امتیاز : 7.6 از 1001 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Park Joon Hwa

بازیگران : Taecyeon, So-Hyun Kim, Ki-Young Kang, Sang-ho Kim,

پارک بونگ به این نتیجه رسیده است که می تواند ارواج را به دنیای دیگر بفرستد و به همین دلیل سعی می کند که از این راه برای خود درآمدی دست و پا کند. مشکلی که وجود دارد این است که او فقط می تواند ارواح ضعیف را به دنیای دیگر بفرستد و توانایی این را ندارد که با ارواح قدرتمند روبرو شود. او هر گاه بی پول می شود و نمی تواند از شغل خود پول کافی بدست ببارود آگهی های تبلیغاتی را در اینترنت منتشر می کند و عنوان های مختلفی برای آگهی های خود انتخاب می کند تا مشتریان را به آگهی جذب کند و در نتیجه بتواند از این راه درآمدی کسب کند.

دانلود سریال کره ای Lets Fight Ghost با زیرنویس فارسی

آگهی های او در اینترنت به این صورت است. او با ارواحی که شما را اذیت می کنند روبرو می شود و درصد شانس برنده شدن در رویارویی با ارواح مختلف را نیز درج می کند، ارواح مجرد ۴۰٪، ارواح کودک ۹۷٪، بقیه ۵۰٪. در ادامه با دانلود سریال Lets Fight Ghost خواهیم دید که او یک شب به کار می رود تا بتواند یک روح که در یک مدرسه مانده است را به دنیای دیگر بفرستد. او در می یابد که این روح نامش کیم هیون جی است که چند سال پیش قبل از این که در امتحان ورزش خود قبول شود در یک تصادف مرده است و حالا به یک روح سرگردان تبدیل شده است. پارک بونگ به دلیل این که فقط می تواند ارواح ضضعیف را به دنیای دیگر بفرستد از کیم هیون جی کمک می خواهد تا بتواند با قوی ترها نیز روبرو شود.

 

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Bring It On Ghost

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Lee Dae II
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال روح بیا بجنگیم

درباره ی روح یک دانش آموز دبیرستانی است که 5 سال پیش مرده است و همچنین یک دانشجوی کالج به نام پارک بونگ که می تواند ارواح را ببیند و حرف های آنها را بشنود. او مدتی است که متوجه این قابلیت خود شده است و هنوز کمی با این اوضاع مشکل دارد و سعی بر این دارد که بتواند روزی خود را با شرایطی که دارد وفق بدهد. چیزی که او در طول این سالها کشف کرده است این است که او می تواند آنها را ببیند ، با آنها صحبت کند و به حرف هایشان گوش کند و می تواند آنها را لمس کند و پس از این که آنها را درک کرد با آنها کنار بیاید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از