دانلود سریال کره ای برادران پزشک | دانلود سریال کره ای Medical Brothers

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای برادران پزشک | دانلود سریال کره ای Medical Brothers

دانلود سریال کره ای برادران پزشک | دانلود سریال کره ای Medical Brothers

7.1
دانلود سریال کره ای برادران پزشک | دانلود سریال کره ای Medical Brothers

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال Uiga hyeongje با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Medical Brothers

نام فارسی سریال : برادران پزشک

ژانر (موضوع) :

امتیاز : 7.1 از 38 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Shin Ho Gyun

بازیگران : Chang-min Son, Dong-Gun Jang, Yeong-ae Lee, Joo-ri Shin,

داستان این سریال کره ای درباره ی دو برادر به نام های کیم سو هیونگ و کیم جونکی است که هردو باهم رقابت پنهانی دارند و می خواهند که به ثابت کنند کدام یک بهتر از دیگری است. آنها هردو پزشک هستند و هر دو نیز در یک بیمارستان کار می کنند و سعی دارند تا با رقابتی که در بین خود بوجود آورده اند قدرت و ذکاوت خود را به رخ بکشند و خودنمایی کنند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Medical Brothers خواهیم دید که آنها هرچند در کار بسیار بنظر عالی هستند اما واقعیتی در این بین وجود دارد و آن هم این است که این دو برادر علی رغم این که دکتر هستند و بسیار به نظر عالی می ایند اما در زمینه های دیگر افتضاح هستند و نمی توانند کوچکترین کار ها را انجام دهند.

دانلود سریال کره ای برادران پزشک

آنها هر دو در یک بیمارستان کار می کنند و هردو نیز به یک شخص علاقه مند می شوند که این کارشان بیشتر از روی لجبازی است و جنبه ی دیگری ندارد. در این بین سو هیونگ شخصیتی غیر احساسی دارد و اغلب اوقات باعث می شود که نامزدش مین جو که او هم یک دکتر است به گریه بیفتد و باعث آزار و اذیتش می شود. در ادامه با دانلود سریال کره ای برادران پزشک خواهیم دید که این برادران با این رقابتی که به راه انداخته اند باعث می شوند تا همه چیزهای دیگر را از یاد برده و تنها به این رقابت بپردازند که البته این موضوع باعث می شود تا زندگی آنها در معرض یک بحران بزرگ قرار بگیرد و همه چیزشان در خطر باشد. با توجه به آنچه در بین این دو رخ داده است.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Uiga hyeongje

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Kim Ji Soo
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال برادران پزشک

درباره ی نبرد بین دو برادر است که در همه ی زمینه ها با هم در حال نبرد هستند و سعی دارند یکدیگر را از میدان نبرد بیرون کنند تا خودشان بتوانند خودی نشان دهد و بازی را ببرند. همه چیز برای آنها شبیه بازی است و برنده و بازنده دارد. در ادامه با دانلود سریال کره ای برادران پزشک خواهیم دید که البته این داستان رقابت بین برادران چیز جدیدی نیست و همیشه اوضاع بین برادران به همین منوال بوده است و برادران رابطه ای مملو از رقابت ، نفرت و دوستی با هم داشته اند و همیشه یکی از آنها سعی بر این داشته به دیگری اثبات کند که از او بهتر است و باعث شده تا برادر دیگر هم به این رقابت وارد شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از