دانلود سریال کره ای عشق مخفی من | دانلود سریال کره ای My Secret Romance

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای عشق مخفی من | دانلود سریال کره ای My Secret Romance

دانلود سریال کره ای عشق مخفی من | دانلود سریال کره ای My Secret Romance

7.2
دانلود سریال کره ای عشق مخفی من | دانلود سریال کره ای My Secret Romance

فصل 01 (قسمت 13)

دانلود فصل اول سریال عشق پنهونی من با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 13 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 13  اضافه شد

نام سریال : My Secret Romance

نام فارسی سریال : عشق مخفی من

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.2 از 1004 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Kang Cheol Woo

بازیگران : Hae-In Lee, Sung Hoon, Jae-young Kim, Ji-eun Song,

او در ابتدا کمی در کار و تجارت بی تجربه است و همین موضوع باعث می شود که در آغاز کار خود چندین شکست کوچک و یک شکست بزرگ را تحمل کند. او از شکست هایی که دارد ناراحت می شود خصوصا هنگامی که خانواده اش به او سرکوفت می زنند و او را فردی خام و بی تجربه می خوانند. او تصمیم می گیرد که اوضاع را عوض کند و ثابت کند که آنها در اشتباهند.

دانلود سریال کره ای عشق مخفی من

دانلود سریال کره ای My Secret Romance ، سریال کره ای عشق مخفی من او پس از این اشتباهات تصمیم می گیرد به فردی پخته و با تجربه تبدیل شود و به همین منظور باید دانش خود را بالا ببرد. پس در نتیجه او روی می آورد به کتاب خواند و مطالعه کتاب های مربوط به کار خود را آغاز می کند. در ادامه با دانلود سریال کره ای My Secret Romance خواهیم دید که با گذشت زمان او رفته رفته در بازار کار تجاربی بدست می آورد و موفق می شود چندین معامله ی پر سود را به ثبت برساند و پس از آن است که دیگر کسی به او در حوزه ی کار شکی ندارد و همه به او احترام می گذاردند و او را مدیری لایق و با ارزش برای کسب و کار خود می دانند.

دانلود سریال کره ای My Secret Romance با زیرنویس

دانلود سریال کره ای My Secret Romance ، سریال کره ای عشق پنهونی من داستان از جایی هیجانی می شود که او در حوزه رابطه و ازدواج به هیچ گونه احساساتی بها نمی دهد و اعتقادی به ازدواج و روابط مرسوم ندارد تا این ک اتفاقی رخ می دهد که او را تغییر می دهد. او شخصی به نام لی یو می را می بیند که مانند خودش همیشه تنها بوده و تا به حال در هیچ رابطه نبوده است. در ادامه با دانلود سریال کره ای عشق مخفی من خواهیم دید که دیدن لی یو می او را تغییر می دهد وباعث می شود طور دیگری به این قضایا نگاه کند اما اتفاق بدی در راه است. روز بعد دیگر خبری از لی یو می نیست و این حادثه جین ووک را بدتر از همیشه در خود فرو می برد.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : عشق پنهونی من

  • رده سنی : TV-14
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال عشق مخفی من

درباره ی شخصی به نام چا جین ووک است. او پسری از یک خانواده ی ثروتمند است که خانواده ی او تمام کنترل و مدیریت شرکت بزرگ خانوادگی شان که بسیار عظیم و گسترده است را به او داده اند

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از