دانلود سریال کره ای قهرمان محله | دانلود سریال کره ای Neighborhood Hero

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای قهرمان محله | دانلود سریال کره ای Neighborhood Hero

دانلود سریال کره ای قهرمان محله | دانلود سریال کره ای Neighborhood Hero

7.3
دانلود سریال کره ای قهرمان محله | دانلود سریال کره ای Neighborhood Hero

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال Local Hero با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Neighborhood Hero

نام فارسی سریال : قهرمان محله

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.3 از 66 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Kwak Jung Hwan

بازیگران : Suk-hwan Ahn, Yun-so Choi, Park Soon Chun, Il-jo Ji,

دانلود سریال کره ای Neighborhood Hero ، داستان این سریال درباره ی شخصی به نام باک شی یون است که در گذشته یکی از ماموران مخفی بوده است و در این شغل به فعالیت می پرداخته است. او به دلیل آموزش های رزمی بسیار زیادی که دیده به شخصی قدرتمند و ماهر در تمام هنرهای رزمی تبدیل شده است و می توان گفت او یک سلاح زنده ی انسانی است. در ادامه با دانلود سریال کره ای Neighborhood Hero خواهیم دید که او از این سبک زندگی خسته می شود و سعی می کند این گذشته را پنهان کند تا بتواند برای خودش یک زندگی آرام و بدون دردسر و حاشیه بسازد. او تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا گذشته اش را پنهان کند و زندگی جدید و خوبی را آغاز کند و گذشته را به دست فراموشی بسپارد.

دانلود سریال کره ای قهرمان محله

باک شی یون به یک محله ی کوچک نقل مکان می کند و در آن محله یک مغازه را خریداری می کند تا بتواند در آن مغازه به کار و فعالیت بپردازد و همچنین سعی بر این دارد تا با مردم محله صمیمی شود و با دردهای مردم محله هم همدردی کند و سعی می کند به هر شیوه ی ممکن با آنها دوست شود. در ادامه با دانلود سریال کره ای قهرمان محله خواهیم دید که باک شی یون با یک جوان آشنا می شود که به عنوان یک کارمند موقت فعالیت می کند و قصد دارد در آینده ای نزدیک وارد نیروی پلیس شود. باک شی یون تصمیم می گیرد تا او را آموزش دهد و بتواند او را به فردی حرفه ای در این زمینه تبدیل کند.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Local Hero

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Kim Gwan-hoo
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال قهرمان محله

داستان شخصی را روایت می کند که می خواهد گذشته ای که داشته است را فراموش کند و زندگی جدیدی را آغاز کند. او به دلیل این که در زندگی گذشته ی خود با کارها و اتفاقات زیادی سرکار داشته است از این همه مشغله و سختی خسته شده است و سعی بر این دارد تا در زندگی جدید خود بتواند فضایی آرامتر را برای خودش دست و پا کند و در یک فضای آرام برای خودش به خوبی و راحتی زندگی ساده ای دست و پا کند. در ادامه با دانلود سریال کره ای قهرمان محله خواهیم دید که او تلاش خود را به کار می گیرد تا این گذشته را به گونه ای فراموش کند اما چیزی که در این بین رخ می دهد او را بار دیگر به سمت گذشته اش سوق می دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از