دانلود سریال کره ای Night Light | دانلود سریال کره ای نور شب

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Night Light | دانلود سریال کره ای نور شب

دانلود سریال کره ای Night Light | دانلود سریال کره ای نور شب

7.0
دانلود سریال کره ای Night Light | دانلود سریال کره ای نور شب

فصل 01 (قسمت 20)

دانلود فصل اول سریال نور شب با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 20 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 20  اضافه شد

نام سریال : Night Light

نام فارسی سریال : نور شب

ژانر (موضوع) :

امتیاز : 7.0 از 206 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Han Ji Hoon

بازیگران : Goo Jin, Yu-jin Kim, Yo-won Lee, Il-hwa Choi,

افرادی به این ماجرا وارد شوند که هیچ تداخلی با این اتفاقات ندارند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Night Light خواهیم دید که آنها برای کسب منابع نور یعنی قدرت و پول با هم رقابتی شدید دارند و هرگز دست از رقابت نمی کشند و تا روزی که زنده باشند با این مسابقه ادامه خواهند داد.

شخصی به نام سو یی کیونگ از خانواده ای ژاپنی است که در بازار کسب و کار یک تجارت پر رونق را اداره می کند و سود هنگفتی از این کسب و کار برای او بدست می آید. در ادامه با دانلود سریال کره ای Night Light خواهیم دید که او از این که نشان دهد قدرت را بیشتر از هر چیزی می خواهد هیچ ترسی ندارد و اصلا از این نمی ترسد که بگوید به احساسات اهمیتی نمی دهد و به دلیل همین خصوصیات او وارد بازی کسب قدرت شده تا نشان دهد که می تواند به چیزهایی که می خواهد برسد. او طالب قدرت و ثروت است و این موضوع بر کسی پوشیده نیست و همه این حقیقت را می دانند و آن را پذیرفته اند.

دانلود سریال کره ای Night Light

کمی بعد نظاره گر خواهیم بود که سو یی کیونگ تنها فرزند خانواده اش است و به همین دلیل بسیار مسئولیت پذیر است و برای پیدا کردن پدر خود به ژاپن می رود و کسب و کار خانوادگی را اداره می کند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Night Light خواهیم دید که او در ژاپن با مشکلاتی روبرو می شود و به همین دلیل تصمیم می گیرد که به کره برگردد تا بتواند با کمک پارک گون وو و شخصی به نام لی سِجین بار دیگر اداره ی کسب و کار خود را به دست گیرد اما به همین سادگی ها نمی تواند به چیزی که می خواهد برسد.

پارک گون وو پسری بسیار باهوش است که وارث یک شرکت بین المللی بزرگ است و بسیار زندگی مرفهی برای خود فراهم کرده است. او خصوصیات جالبی دارد و بسیار خونسردانه مردم را قضاوت می کند و ۱۲ سال قبل توسط دوستانش به او خیانت شده است. در ادامه با دانلود سریال کره ای Night Light خواهیم دید لی سِجین که یک خدمتکار ساده است سعی می کند در بین این افراد برای خود راهی پیدا کند و به شخصیت یی کیونگ جذب می شود و می خواهد مانند او زندگی کند و …

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Lee Jae Dong
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال نور شب

داستان این سریال درام نشان دهنده ی نبردی بی نوقف و بی رحمانه درباره ی کسب قدرت بین مردمانی حریص و خشن است که در یک شهر همیشه شلوغ با هم به مبارزه می پردازند. در این سریال ما می بینیم که سه شخص برای رسیدن به چیزهایی که می خواهند با هم به رقابتی سنگین می پردازد و این رقابت آنها به جاهای باریکی کشیده می شود و باعث می شود

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از