دانلود سریال کره ای پزشکان زنان و زایمان - Obstetrics and Gynecology Doctors

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای پزشکان زنان و زایمان – Obstetrics and Gynecology Doctors

دانلود سریال کره ای پزشکان زنان و زایمان – Obstetrics and Gynecology Doctors

7.0
دانلود سریال کره ای پزشکان زنان و زایمان – Obstetrics and Gynecology Doctors

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال پزشکان زنان و زایمان با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 12  اضافه شد

نام سریال : Obstetrics and Gynecology Doctors

نام فارسی سریال : پزشکان زنان و زایمان

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.0 از 21 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Lee Hyun Jik, Choi Young Hoon,

بازیگران : Seo-hee Jang, Joo-Won Ko, Sun-young Ahn, Cha Hyeon-jeong,

دانلود سریال کره ای پزشکان زنان و زایمان ، داستان این سریال درباره ی شخصی به نام سئو هائه یونگ است که یکی از پزشکان با استعداد و ماهر در زمینه ی زنان و زایمان است. او موفق شده است با سالها تلاش و کوشش  به فردی موفق در عرصه ی کاری خود تبدیل شود و حالا دیگر متخصص زنان و زایمان است و به خوبی می تواند در این رشته بدرخشد. در ادامه با دانلود سریال کره ای Obstetrics and Gynecology Doctors خواهیم دید که او پس از این که در شهرهای کوچک خود را به اثبات می رساند به یک بیمارستان معروف و مجهز به سئول منتقل می شود تا از توانمندی ها و استعداد او در این بیمارستان بهره ی کافی برده شود و او نیز بتواند به اندازه ی زیادی در کارش پیشرفت کند.

سئو هائه یونگ پس از این که به این بیمارستان منتقل می شود در روزهای ابتدایی با مشکلاتی روبرو می شود اما مدتی که از حضور او در این بیمارستان می گذرد رفته رفته موفق می شود خود را با شرایطی که در آن قرار دارد هماهنگ کند و اوضاع برایش آسان تر می شود. همچنان که زمان می گذرد او نیز در بیمارستان با مریض های بیشتری روبرو می شود و سرش شلوغ تر می شود. در ادامه خواهیم دید که او او در ادامه ی کارش در بیمارستان با تصمیم گیری های دشواری روبرو می شود که باید به هر نحو آنها را انجام دهد اتفاقاتی در بیمارستان رخ می دهد که او را به چالش می کشاند و باعث می شود او به زحمت بیفتد.

 

دانلود سریال کره ای Obstetrics and Gynecology Doctors

باید دید که بالاخره او می تواند با اوضاع و شرایطی که در آن قرار دارد خود را هماهنگ کند یا این که در این امر ناموفق خواهد بود و همچنان مشکلات روزافزون او باعث می شود از همه چیز خسته شود و قصد کند به کار دیگری روی بیاورد و …

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Choi Hee Ra
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال پزشکان زنان و زایمان

داستان شخصی را برای ما روایت می کند که تمام زندگی اش تحت تاثیر شغلش قرار گرفته و دیگر چیزی به معنای زندگی شخصی ندارد. او که تمام وقت مشغول کار است فرصت نمی کند به کارهایی که به آنها علاقه دارد برسد و باید همیشه در حال کار کردن باشد. این موضوع کم کم باعث می شود او از کارش زده شود و به دنبال اتفاقی دیگر برود. در ادامه با خواهیم دید که در این داستان ما تقابل های او با کار و رسیدگی به زندگی شخصی و علایقش را می بینیم و او سعی بر این دارد در این بین یک تعادل به وجود بیاورد که بسیار دشوار خواهد بود و هر کسی نمی تواند آن را انجام دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از