دانلود سریال کره ای Orange Marmalade - دانلود سریال کره ای مربای پرتقال

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Orange Marmalade – دانلود سریال کره ای مربای پرتقال

دانلود سریال کره ای Orange Marmalade – دانلود سریال کره ای مربای پرتقال

6.5
دانلود سریال کره ای Orange Marmalade – دانلود سریال کره ای مربای پرتقال

فصل 01 (قسمت 12)

دانلود فصل اول سریال Orenji Mameolleideu با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 12 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 12  اضافه شد

نام سریال : Orange Marmalade

نام فارسی سریال : مربای پرتقال

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 6.5 از 370 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

بازیگران : Seol-Hyun Kim, Jin-gu Yeo, Won Hee Lee, Joon-hee Song,

دانلود سریال کره ای Orange Marmalade ، سریال کره ای مربای پرتقال در دنیای فانتزی که در آن انسانها و خون آشام ها همسو می شوند، دومی تکامل یافته و دیگر به عنوان غذا به خون انسان تکیه نمی کند و این اتفاق باعث می شود که آنها بتوانند در صلح و آرامش در کنار هم زندگی کنند هر چند که هنوز هم مقاومت هایی صورت می گیرد و همه ی انسان ها با این که در کنار خون آشام ها زندگی کنند مشکل دارند. خواهیم دید که خون آشام ها از جامعه متاثر می شوند و مورد تبعیض قرار می گیرند و همین موضوع باعث می شود که آنها کمی سرخورده شوند. به همین دلیل بسیاری از آنها خود حقیقی شان را پنهان می کنند تا بتوانند در آرامش زندگی کنند.

دانلود سریال کره ای مربای پرتقال

دانلود سریال کره ای مربای پرتقال ، داستان درباره ی نوجوانی به نام بک ماری است که شخصیتی منزوی دارد و خود را از دید اجتماع پنهان می کند او که در آرزوی موسیقیدان شدن است، سعی می کند که کسی بویی نبرد که او یک خون آشام است و به همین دلیل زیادی با کسی صمیمی نمی شود. با دانلود سریال کره ای مربای پرتقال می بینیم که او از همه جا رانده شده است و سعی بر این دارد که خود را در شهر جدیدی که در ان سکونت می کند هماهنگ کرده و در سکوت زندگی خود را ادامه دهد اما رفته رفته برای او اوضاع نغییر می کند و زمانی که او به مدرسه می رود و در مدرسه با یونگ جی مین آشا میشود، همه چیز برای او دگرگون می شود.

دانلود سریال کره ای Orange Marmalade با زیرنویس فارسی

یونگ جی مین شخصی است که در زندگی از خون آشام ها نفرت دارد و نمی خواهد آنها را در کنار خود ببیند. او هنگامی که در راهنمایی درس می خواند مادرش با یک خون آشام ازدواج کرد و به همین دلیل او مجبور شد که موسیقی را ترک کند و به تحصیلات دیگری بپردازد. یونگ جی مین محبوب ترین شخص مدرسه است و اوضاع خوبی دارد. در ادامه با دانلود سریال کره ای Orange Marmalade خواهیم دید او در حالی که از خون آشام ها نفرت دارد بک ماری به مدرسه ششان وارد می شود و این در حالی است که یونگ جی مین نمی داند او یک خون آشام است و با او آشنا می شود. در این مدرسه روابطی بین دانش آموزان وجود دارد که آنها را گاهی از هم دور می کند زیرا برخی از دانش آموزان در حال حسادت به دیگران هستند.

دانلود سریال کره ای مربای پرتقال با زیرنویس فارسی

دانلود سریال کره ای مربای پرتقال ، حال باید دید که سرانجام این دو نفر چه می شود و آیا آنها از حقیقت باخبر می شوند یا این که هرگز واقعیت درباره ی آنها آشکار نمی شود و یونگ جی مین هرگز نخواهد فهمید که بک ماری یک خوناشام است و این داستان ها تا کجا ادامه خواهد داشت و …

سریال مربای پرتقال در سال ۲۰۱۵ در کشور کره جنوبی ساخته شده و در حال پخش می باشد این سریال که ژانر تاریخی ، درام ، فانتزی ، مدرسه ای و عاشقانه را پوشش می دهد از مخاطبان زیادی برخوردار است و جز سریال های پر بیننده محسوب می شود چرا که این سریال هم از کارگردان قوی همچون Lee Hyung Min و هم از بازیگران معروفی همچون ( Yeo Jin goo – Kim Seol hyun – Lee Jong hyun – Gil Eun hye ) نیز بهره می برد که خود امتیاز مثبتی محسوب می شود برای دانلود سریال کره ای Orange Marmalade به انتهای مطلب مراجعه کنید.

لیست بازیگران سریال Orange Marmalade

بازیگران اصلی

یو جین گو ایفای نقش جونگ جه مین

کیم سول هیون ایفای نقش بک ماری

لی جونگ هیون ایفای نقش هان سی هو

گیل یون هی ایفای نقش جو اه را

بازیگران مکمل:

Ahn Gil-kang ایفای نقش Baek Seung hoon
Yoon Ye-hee ایفای نقش Song Sun hwa
Song Jong-ho ایفای نقش Han Yoon jae
Lee Il-hwa ایفای نقش Kang Min-ha
Jo Yi-hyun ایفای نقش Baek Joseph
Jo Min-ki ایفای نقش Jung Byung kwon
Jung Hae-gyun ایفای نقش Jo Joon gu
Oh Kyung-min ایفای نقش Choi Soo ri
Park Gun-tae ایفای نقش Hwang Beom sung
Lee Da-heen ایفای نقش Ae kyung
Kim Ji-ah ایفای نقش Yoon Min sun
Lee Yoo ایفای نقش دوست Ah ra و Ae kyung
Joo Ho ایفای نقش معلم زیست شناسی

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Orenji Mameolleideu

  • رده سنی : NA

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال مربای پرتقال

سریال مربای پرتقال در 12 قسمت پخش شده است. روز های پخش این سریال کره ای جمعه ها می باشد. مدت زمان پخش هر قسمت در سریال کره ای Orange Marmalade برابر با 50 دقیقه می باشد. امتیاز این سریال در mydramalist تا اکنون 6.9 می باشد. ژانر های Orange Marmalade به ترتیب تاریخی ، درام ، فانتزی ، مدرسه ای و عاشقانه می باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از