دانلود سریال کره ای Partner | دانلود سریال کره ای شریک

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Partner | دانلود سریال کره ای شریک

دانلود سریال کره ای Partner | دانلود سریال کره ای شریک

6.6
دانلود سریال کره ای Partner | دانلود سریال کره ای شریک

فصل 01 (قسمت 16)

دانلود فصل اول سریال شریک با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 16 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 16  اضافه شد

نام سریال : Partner

نام فارسی سریال : شریک

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 6.6 از 33 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Kim Won Suk, Hwang Eui Kyung,

بازیگران : Suk-hwan Ahn, Cheol-ho Choi, Su-rin Choi, Lee Hanee,

در ابتدا با کلمه ی شریک یا پارتنر آغاز می کنیم که در فرهنگ های مختلف به افرادی اطلاق می شود که در کنار هم زندگی می کنند و با هم اوضاع خوبی دارند و در برخی از جاهای دیگر از جمله ادارات رسمی و دولتی می توان گفت پارتنر به عنوان همکار شناخته می شود. در ادامه خواهیم دید که این کلمه در هر فرهنگ و در هر مکان معنی خاص خودش را دارد و برخی جاها می توان آن را کلمه ای دوستانه دانست و در برخی مکان ها یک کلمه ی رسمی است.

دانلود سریال کره ای Partner

دانلود سریال کره ای Partner ، آنچه در این سریال به آن خواهیم پرداخت  معنی و مفهوم کلمه ی شریک یا پارتنر نیست بلکه قصد داریم شما را با عبارت های حقوقی به کار رفته در سریال آشنا کنیم تا در زمان تماشای این سریال دچار سردرگمی نشوید. کلمه ی شریک زمانی که در شرکت های حقوقی به کار برود معنی متفاوتی پیدا می کند و به کسانی شریک گفته می شود که در هرم بالای شرکت قرار دارند و در کشمکش قدرت هستند. در ادامه با دانلود سریال کره ای پارتنر خواهیم دید که شریک در شرکت های حقوقی افرادی هستند که در راس مدیران اجرایی شرکت قرار دارند و اصولا به دلایل مختلفی شرکت های حقوقی با هم شریک می شوند و تصمیم می گیرند منافع خود را با شرکت دیگری به اشتراک بگذارند.

دانلود سریال کره ای شریک

داستان سریال پارتنر درباره ی دو شرکت حقوقی است که تصمیم می گیرند با هم به مشارکت بپردازند تا بتوانند از پتانسیل های همدیگر استفاده کنند و با کمک هم به کسب و کارشان رونقی دوباره بدهند و برای رسیدن به پول و قدرت تمام تلاش خود را به کار می گیرند. در ادامه با دانلود سریال کره ای شریک خواهیم دید که برخی از وکلا حتی حاضر هستند با افراد عادی شریک حقوقی باشند زیرا می توانند از این طریق برای خودشان نام و هویتی جدید دست و پا کنند و برخی کارها را با کمک شریک حقوقی خودشان انجام دهند. داستان از جایی هیجانی می شود که شخصی به نام اون هو کانگ که یک مادر مجرد و وکیل است تصمیم می گیرد با شخصی به نام ته جو لی که او نیز یک وکیل است شریک حقوقی شود.

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Jo Jung Joo
  • زمان سریال : 70 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال شریک

یک داستان حقوقی است که در دنیای شرکت های حقوقی و وکلا روایت می شود و هر کدام از این مقوله ها برای خودشان تعربفی جداگانه دارند که در ادامه به آنها می پردازیم

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از