دانلود سریال کره ای Romantic Doctor Teacher Kim 2 | سریال کره ای دکتر رمانتیک ، معلم کیم 2

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Romantic Doctor Teacher Kim 2 | سریال کره ای دکتر رمانتیک ، معلم کیم ۲

دانلود سریال کره ای Romantic Doctor Teacher Kim 2 | سریال کره ای دکتر رمانتیک ، معلم کیم ۲

دانلود سریال کره ای Romantic Doctor Teacher Kim 2 | سریال کره ای دکتر رمانتیک ، معلم کیم ۲

فصل 01 (قسمت 12)

دانلود فصل اول سریال دکتر رمانتیک معلم کیم 2 با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 12 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 12  اضافه شد

نام سریال : Romantic Doctor Teacher Kim 2

نام فارسی سریال : دکتر رمانتیک معلم کیم 2

ژانر (موضوع) : ، ، ، 

امتیاز : NA

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Yoo In Shik

بازیگران : Han Seok Kyu, Lee Sung Kyung, Ahn Hyo Seop, Kim Joo Heon, Shin Dong Wook,

دانلود سریال کره ای دکتر رمانتیک، معلم کیم قسمت ۲ یک داستان واقعی درباره یک دکتر است که در یک بیمارستان کوچک در حال فعالیت است. دکتر کیم با بازی هان سئوک کیو به همراه دستیارانش در این مرکز پس مراجعه بیماران سعی می کنند تا عاشقانه های واقعی را از داستان های مراجعه کنندگان پیدا کنند.

دانلود سریال کره ای دکتر رمانتیک ۲

پس از دانلود سریال کره ای Romantic Doctor Teacher Kim 2 ، کیم سا بو در دوره های گذشته به عنوان یکی از برجسته ترین پزشکان یکی از بیمارستان های شهر انتخاب شده بود اما پس از مدتی تصمیم گرفت تا به عنوان پزشک بیمارستانی کوچک به نام Doldam فعالیت می کند. در فصل دوم دکتر رمانتیک. دکتر شین یکی از پزشکان این بیمارستان Doldam پس از عمل موفقیت آمیزی که داشته توانست تا وضعیت خود را بهبود بخشد و بتواند بیمارستان را توسعه دهد. در ادامه سریال Romantic Doctor 2 دکتر شین جان خود را از دست می دهد و این باعث میشد تا شاگردان بسیاری بیمارستان را ترک کرده و آنجا را با مشکلاتی مواجه کنند.

سریال دکتر رمانتیک فصل دوم 

در ادامه فصل دوم سریال دکتر رمانتیک دکتر کیم که شاگردان خود را از داده است برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در بیمارستان تصمیم می گیرد به یک بیمارستان بزرگ در شهر مهاجرت کرده تا از آن طریق بتواند دستیاران خوبی را همچون دستیاران سابق خود پیدا کند و او را در این مسیر همراهی کنند. در سریال Romantic Doctor 2 دکتر شین ۲ نفر را پیدا می کند که بسیار شبیه دستیاران گذشته او هستند اما از لحاظ علمی در سطح پایین تری هستند و این موضوع باعث شده تا او سعی کند انها را آموزش دهد.

سریال دکتر رمانتیک ۲ شین با دو دستیار جدیدش با بازی لی سونگ کیونگ در نقش چا ایون جائه و آن هیو سئوپ در نقش سئو وو جین دستیارانی هستند که سئو تنها برای دریافت و کسب درامد دست به جراحی می زند و در بیمارستان فعالیت می کند و لی سونگ هم تنها برای جراحی فعالیت می کند . در ادامه سریال Romantic Doctor 2 باید منتظر باشیم که ببینیم آیا شین می تواند با وجود این دو دستیار موفق عمل کند یا خیر.

سریال دکتر رمانتیک فصل ۲ توسط توسط یو این شیک (Yoo In Shik) کارگردان خوش نام سینمای کره ی جنوبی ساخته شده است که تا پیش از این کارگردانی آثاری همچون واگاباند ، دکتر رمانتیک ۱ و آثار دیگری را به عهده داشته است.

در سریال Doctor Romantic 2 ستارگانی همچون Han Seok Kyu, Lee Sung Kyung, Ahn Hyo Seop, Kim Joo Heon, Shin Dong Wook  به عنوان بازیگران نقش اصلی فعالیت می کنند.

سریال دکتر رمانتیک ۲  با ژانرهای، عاشقانه، پزشکی و درام در روز های دوشنبه و سه شنبه پخش می شود. این سریال در ۱۶ قسمت ۷۰ دقیقه آماده شده و منتشر می شود. سریال جدید تکیون رو دیدی؟ سریال کره ای بازی به سوی صفر

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : TV-15
  • شبکه : SBS
  • نویسنده : Kang Eun Kyung
  • زمان سریال : 70 دقیقه

منبع : وینا دانلود

دانلود سریال کره ای Romantic Doctor Teacher Kim 2 | سریال کره ای دکتر رمانتیک ، معلم کیم ۲

معرفی سریال دکتر رمانتیک معلم کیم 2

سریال دکتر رمانتیک 2  با ژانرهای، عاشقانه، پزشکی و درام در روز های دوشنبه و سه شنبه پخش می شود. این سریال در 16 قسمت 70 دقیقه آماده شده و منتشر می شود. سریال دکتر رمانتیک فصل 2 توسط  توسط یو این شیک (Yoo In Shik) کارگردان خوش نام سینمای کره ی جنوبی ساخته شده است که تا پیش از این کارگردانی آثاری همچون واگاباند ، دکتر رمانتیک 1 و آثار دیگری را به عهده داشته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از