دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary | سریال کره ای افسانه سیمدانگ

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary | سریال کره ای افسانه سیمدانگ

دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary | سریال کره ای افسانه سیمدانگ

7.8
دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary | سریال کره ای افسانه سیمدانگ

فصل 01 (قسمت 28)

دانلود فصل اول سریال Saimdang, the Herstory با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 28 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 28  اضافه شد

نام سریال : Saimdang Light's Diary

نام فارسی سریال : افسانه سیمدانگ

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.8 از 203 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

بازیگران : Yeong-ae Lee, Seo-Joon Lee, Ji-Hyun Park, Jong-hwan Choi,

دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary با زیرنویس فارسی

دانلود سریال کره ای افسانه سیمدانگ داستان این سریال درباره ی یک استاد تاریخ در کره جنوبی است که می خواهد از یک تابلو نقاشی اثر “شین سیمدانگ” رمز گشایی کند و به همین دلیل به سراغ دفتر خاطرات او می رود و در این نقطه است که سفر دز زمان آغاز می شود. در ادامه با دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary خواهیم دید که جی یون یک استاد تاریخ است که در یکی از دانشگاه های معتبر سئول تاریخ تدریس می کند و می خواهد در این راه دانشجویان با دانشی را تربیت کند تا بتوانند در آینده ای نزدیک که از دانشگاه خارج می شوند جزو کسانی باشند که بسیار با معلومات و آگاهی بالایی هستند.

دانلود سریال کره ای سیمدانگ خاطرات درخشان با زیرنویس فارسی

دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary جی یون درباره ی یک تابلو نقاشی اثر “شین سیمدانگ” کنجکاو می شود و سعی می کند که آن را رمز گشایی کند اما این کار بسیار دشوار است. شین سیمدانگ که در سال های ۱۵۰۴-۱۵۵۱ در کره می زیسته است. او یک هنرمند، نویسنده، خوشنویس و شاعر کره ای بوده است که در دوره چوسان اول می زیسته و خدمات ارزنده ای را به عنوان هنرمند ارائه داده است. همچنین او مادر یای ایل است که یکی از متخصصان علم کنفسیوسی در دوره ی نخست چوسان  بوده است و به علم و دانشی که در آن زمان گسترده شده بسیار خدمت های فراوانی کرده و موجب شده که علم پیشرفت کند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary خواهیم دید که جی یون می خواهد دفترچه خاطرات سیمدانگ را پیدا کند.

دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary با زیرنویس فارسی

در تاریخ آمده است که دفتر خاطرات سیمدانگ که به سریال کره ای افسانه سیمدانگ معروف است حاوی اسرار سیاه و تاریکی است که موجب می شود انسان ها به جنایات بسیاری دست بزنند. در ادامه با دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary خواهیم دید که جی یون پس از تلاش های بسیار موفق می شود دفترچه خاطرات سیمدانگ را بدست آورد و از ان استفاده کند. در این دفترچه اسراری درباره ی زندگی سیمدانگ و ارتباطش با گیم لی ، نقاش و موسیقیدانی است که در دوران کودکی سیمدانگ با او همبازی بوده است.

دانلود سریال کره ای افسانه سیمدانگ با زیرنویس فارسی

دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary ، سریال کره ای افسانه سیمدانگ حالا باید دید که این خاطرات آیا می تواند به جی یون کمک کند تا راز نقاشی شین سیمدانگ که د دوران سلسله ی چوسان قدیم بوده را دریابد یا این که اصلا این خاطرات حاوی اسرار ارزشمندی نیستند و هر چه درباره ی آنها گفته شده دروغی بیش نبوده تا فقط آن را مهم جلوه دهد و …

سریال سیمدانگ خاطرات درخشان در سال ۲۰۱۷ در کشور کره جنوبی ساخته شده و در حال پخش می باشد این سریال که ژانر تاریخی ، عاشقانه و درام را پوشش می دهد از مخاطبان زیادی برخوردار است و جز سریال های پر بیننده محسوب می شود چرا که این سریال هم از کارگردان قوی همچون Yoon Sang Ho و هم از بازیگران معروفی همچون ( Lee Young Ae – Song Seung Heon – Oh Yoon Ah ) نیز بهره می برد که خود امتیاز مثبتی محسوب می شود برای دانلود سریال کره ای Saimdang Lights Diary به انتهای مطلب مراجعه کنید.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Saimdang, the Herstory

  • رده سنی : NA
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال افسانه سیمدانگ

سریال کره ای افسانه سیمدانگ در 28 قسمت پخش خواهد شد. مدت زمان پخش هر قسمت در سریال کره ای Saimdang Lights Diary برابر با 60 دقیقه می باشد.روز های پخش این سریال کره ای چهارشنبه و پنج شنبه ها می باشد. امتیاز این سریال در mydramalist تا اکنون 7.9 می باشد. ژانر های Saimdang Lights Diary به ترتیب تاریخی ، عاشقانه و درام می باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از