دانلود سریال کره ای The Best Hit | دانلود سریال کره ای بهترین اجرا

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای The Best Hit | دانلود سریال کره ای بهترین اجرا

دانلود سریال کره ای The Best Hit | دانلود سریال کره ای بهترین اجرا

7.2
دانلود سریال کره ای The Best Hit | دانلود سریال کره ای بهترین اجرا

فصل 01 (قسمت 32)

دانلود فصل اول سریال Choi-go-eui Han-bang با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 32 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 32  اضافه شد

نام سریال : The Best Hit

نام فارسی سریال : بهترین اجرا

ژانر (موضوع) : ، 

امتیاز : 7.2 از 376 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Cha Tae Hyun

بازیگران : Tae-Hyun Cha, Min-jae Kim, Se-yeong Lee, Shi-Yoon Yoon,

The Best Hit داستان این سریال درباره ی افرادی است که می خواهند رویای خود را دنبال کنند اما به دلیل این که در شرایط بدی گرفتار شده اند نمی توانند این کار را به سرعت انجام بدهند و باید برای این که به رویای خود برسند ابتدا چندین سال در کاری دیگر تلاش و کوشش کنند تا بتوانند پس از آن به انجام کارهایی بپردازند که به آنها علاقه دارند. آنها باید تلاش و کوشش را سرلوحه ی کار خود قرار دهند و با اتفاقاتی که ممکن است در مسیر آنها رخ دهد بجنگند تا در نهایت بتوانند کاری که برای آن شور و اشتیاق فراوانی دارند را انجام دهند و دیگر مجبور نباشند به انجام کاری بپردازند که علاقه ای به آن ندارند. در ادامه میتوانید نسبت به دانلود سریال کره ای The Best Hit اقدام نمایید.

دانلود سریال کره ای بهترین اجرا

دانلود سریال کره ای بهترین اجرا ، داستان این سریال درباره ی دو دوست به نام های لی جی هون و چوی وو سونگ است که از دوران کودکی دوستان صمیمی یکدیگر بودند و با هم بزرگ شده اند و رشد کرده اند. آنها حالا پس از سالها در کنار هم بودن به عنوان دانشجوهایی که می خواهند در آزمون های استخدامی شرکت کنند بار دیگر در کنار هم قرار گرفته اند. آنها قصد دارند برای خدمات مدنی امتحان بدهند و سعی بر این دارند که بتوانند در این امتحان قبول شوند اما یکی از آنها در فکری دیگر است و رویای این را دارد که روزی بتواند به چیزهایی که می خواهد برسد. جی هون به طور مخفیانه رویای خواننده شدن را در سر دارد و دوست دارد روزی ترانه سرا و خواننده ای مشهور باشد.

دانلود سریال کره ای The Best Hit با زیرنویس فارسی

جی هون دوست دارد در این مسیر دوستش وو سونگ نیز او را همراهی کند تا آنها با هم بتوانند به چیزهایی برسند که می خواهند و باید دید که برای آنها در این مسیر چه اتفاقاتی رخ می دهد. در ادامه با دانلود سریال کره ای The Best Hit خواهیم دید که آنها یک روز به طور تصادفی با یک مسافر زمان به نام یو هیون جائه دیدار می کنند. او یک عضو محبوب اما مشکل ساز گروه محبوب ایدل در دهه ی نود بوده است که به طور اتفاقی در زمان سفر کرده است و از سال ۱۹۹۳ به سال ۲۰۱۷ آمده است. بنابراین جی هون این اتفاق را بهترین فرصت میداند تا از آن به نفع خود استفاده کند و به رویای دیرینه ی خود یعنی خوانندگی برسد و در این راه تلاش بسیاری می کند.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Choi-go-eui Han-bang

  • رده سنی : NA
  • روز پخش : جمعه ها ، شنبه ها
  • شبکه : KBS2
  • نویسنده : Lee Young Chul
  • زمان سریال : 30 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال بهترین اجرا

داستان این سریال درباره ی دو دوست به نام های لی جی هون و چوی وو سونگ است که از دوران کودکی دوستان صمیمی یکدیگر بودند و با هم بزرگ شده اند و رشد کرده اند. آنها حالا پس از سالها در کنار هم بودن به عنوان دانشجوهایی که می خواهند در آزمون های استخدامی شرکت کنند بار دیگر در کنار هم قرار گرفته اند. آنها قصد دارند برای خدمات مدنی امتحان بدهند و سعی بر این دارند که بتوانند در این امتحان قبول شوند اما یکی از آنها در فکری دیگر است و رویای این را دارد که روزی بتواند به چیزهایی که می خواهد برسد. جی هون به طور مخفیانه رویای خواننده شدن را در سر دارد و دوست دارد روزی ترانه سرا و خواننده ای مشهور باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از