دانلود سریال کره ای The Producers | دانلود سریال کره ای تهیه کنندگان

×
وینا دانلود ارائه کننده جدیدترین فیلم و سریال های خارجی و کره ای به صورت کاملا رایگان است
وینا دانلود»سریال» دانلود سریال کره ای The Producers | دانلود سریال کره ای تهیه کنندگان

دانلود سریال کره ای The Producers | دانلود سریال کره ای تهیه کنندگان

7.3
دانلود سریال کره ای The Producers | دانلود سریال کره ای تهیه کنندگان

فصل 01 (قسمت 12)

دانلود فصل اول سریال Producer با زیرنویس فارسی

لینک دانلود قسمت 12 فصل 01  اضافه شد

زیرنویس فصل 01 قسمت 12  اضافه شد

نام سریال : The Producers

نام فارسی سریال : تهیه کنندگان

ژانر (موضوع) : ، ، 

امتیاز : 7.3 از 608 رای در سایت IMDb

زبان : کره ای

سال شروع پخش :

محصول کشور : South Korea

کارگردان : Pyo Min Soo, Yoon Sung Ho, Seo Soo Min,

بازیگران : Tae-Hyun Cha, Hyo-Jin Kong, Soo-hyun Kim, Ji-eun Lee,

داستان این سریال در ساختمان شبکه KBS کره ی جنوبی و در طبقه ششم کارکنان این شبکه در بخش های مختلف مشغول کار و تولید برنامه های متنوعی هستند و در این بخش بسیار کارهای مختلفی را به انجام می رسانند و سعی بر این دارند که برنامه های مختلفی را تولید کنند تا بتوانند مخاطبان را جذب کنند.

دانلود سریال کره ای تهیه کنندگان با زیرنویس فارسی

دانلود سریال کره ای تهیه کنندگان رائون جون مو یکی از کارمندان این شبکه است که در ده سال گذشته موفق شده است بتواند خود را به عنولن یکی از کارمندان نمونه ی شبکه نشان دهد و حالا پس از این که سالها در این شبکه کار کرده است موفق شده به عنوان سرپرست پخش منصوب شود. او به دنبال این است که یک لیست از برنامه های مفرح تهیه کند تا در شبکه پخش شوند و لیاقت خود را بار دیگر به اثبات برساند. شخصی دیگر به نام یه جین نیز در این میان حضور دارد که چندین سال است در شبکه به کار مشغول شده است ، او جوان است و ایده های مهمی در ذهن خود دارد و شخصیت بسیار هوشمند و تیزی دارد و در کار یک خصوصیت مهم دارد: او هر چه در ذهن داشته باشد به کارفرماها می گوید.

دانلود سریال کره ای The Producers

شخصی به نام باک سونگ چان که در گذشته در رشته ی حقوق درس می خواند و می خواست که به دادستانی موفق تبدیل شود وقتی که دریافت می تواند در شبکه های تلویزیونی کار کند رشته ی دادستانی را رها کرد و به این صنعت پیوست. سیندی یک خواننده ی مشهور است که در سن ۱۳ سالگی به کار در صنعت تلویزیون و نمایش کرده و در این صنعت به مدت ده سال حضوزر داشته است. او حالا به عنوان شخصی شناخته می شود که هیچ بهایی به احساسات نمی دهد. در ادامه با دانلود سریال کره ای The Producers خواهیم دید که این کارکنان شبکه ی KBS مشغول به تولید برنامه های متنوعی از جمله “دو روز و یک شب”و شو موریکال  “موزیک بانک” برنامه ی هیجان انگیز “ویتامین” و … هستند.

سایر اطلاعات سریال :

نام اصلی سریال : Producer

  • رده سنی : NA
  • نویسنده : Park Ji Eun
  • زمان سریال : 60 دقیقه

منبع : وینا دانلود

معرفی سریال تهیه کنندگان

درباره ی اتفاقاتی است که در پشت صحنه ی شبکه های تلویزیونی رخ می دهد و وقایعی که در این صنعت رخ می دهند را برای ما به نمایش می گذارد تا بتوانیم درک کنیم که ساز و کار این سازمان ها چگونه است. داستان درباره ی کار و زندگی افرادی است که در بخش سررگمی شبکه ی نلویزیونی کار می کنند

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع از